Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

14. februára 2020

Na Novom Zélande našli telo britskej turistky, nezvestná bola niekoľko dníNa Novom Zélande v piatok našli telo britskej turistky, ktorá bola nezvestná od pondelka. Telo Stephanie Simpson objavili v oblasti Pyke Creek v Národnom parku Mount Aspiring. Ležalo neďaleko jej ruksaku a ...Zdieľať
mrtvola 14.2.2020 (Webnoviny.sk) - Na Novom Zélande v piatok našli telo britskej turistky, ktorá bola nezvestná od pondelka. Telo Stephanie Simpson objavili v oblasti Pyke Creek v Národnom parku Mount Aspiring. Ležalo neďaleko jej ruksaku a topánok, ktoré našli už predtým.

Úmrtie ženy zrejme nezavinila ďalšia osoba


Informoval o tom policajt Mark Kirkwood. Dodal, že pátranie bolo extrémne náročné pre členitý terén. Do akcie sa zapojili aj dva tímy so psami a záchranári so špeciálnym výcvikom.

Podľa Kirkwooda nič nenasvedčuje tomu, že by úmrtie ženy spôsobil niekto iný, no presnú príčinu smrti ozrejmí až koroner.

Žena bola skúsenou turistkou


Tridsaťdvaročná turistka sa vydala do parku uplynulý víkend. Jej rodina o nej nemala žiadne informácie.

Švagor pre noviny The New Zealand Herald uviedol, že zosnulá bola skúsená turistka vo veľmi dobrej kondícii a súťažila v triatlone a behu. "Je to mimoriadne odhodlaná žena a má pevnú vôľu," opísal ju vtedy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na Novom Zélande našli telo britskej turistky, nezvestná bola niekoľko dní © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Je známy termín pojednávania s Marčekom, ktorý sa priznal k vražde Kuciaka a Kušnírovej
<< predchádzajúci článok
SaS vyzýva ministra spravodlivosti Gála, aby nevymenoval nových predsedov súdov

Na Novom Zélande našli telo britskej turistky, nezvestná bola niekoľko dní - diskusné fórum čitateľov