Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekológia

18. októbra 2019

Na Slovensku začali vyrábať palety šetrné k prírodeNa Slovensku sa začali tiež produkovať palety ekologické, kompletne recyklovateľné a šetrné k prírode. Sú totiž vyrobené z recyklovaného papiera.Zdieľať

Papierové palety sú ekologickým variantom paliet s rovnakou nosnosťou. Paleta sa skladá z povrchu palety, dutinky a obalu dutinky.  Likvidujú sa ako bežný papier. Pri obstarávacích a prepravných nákladoch tvorí úspora až do 50%. Rozdiel váhy drevenej euro palety a papierovej palety je približne 11kg, tým sa znižujú aj prepravné náklady spoločnosti. Papierová paleta je ideálna ako paleta pre export, pretože znížite váhu zásielky na minimum. Rozmery a vlastnosti materiálu sa môžu prispôsobiť podľa požiadaviek klienta. Výšku nožičiek paliet je možné vyrobiť v rozmere od 50mm do 250mm.

 

EXA PACK ponúka aj možnosť vlastnej potlače. Paleta je ideálna pre vnútorné skladovanie. Je ľahká, veľmi dobre skladovateľná, ľahko manipulovateľná a ušetrí miesto a cenu za skladovanie.

Okrem paliet spoločnosť ponúka aj ekologické „megapacky“ a papierové koše. Pre viac informácií o produktoch či cenovú kalkuláciu navštívte www.exapack.eu.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Klub 500 reaguje na schválenie minimálnej mzdy
<< predchádzajúci článok
Slovenská pošta vydáva nové poštové známky emisie Umenie