Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. septembra 2022

Na stavenisku diaľničného úseku R4 sa zrútilo lešenie aj s tromi pracovníkmi a trafilo štvrtého mužaNa stavenisku diaľničného úseku R4 sa v utorok 27. septembra zranili štyria pracovníci. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana ...Zdieľať
gettyimages 149320873 676x451 28.9.2022 (Webnoviny.sk) - Na stavenisku diaľničného úseku R4 sa v utorok 27. septembra zranili štyria pracovníci. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, počas vykonávaných prác sa uvoľnil kamenný múr a následnej sa zrútilo lešenie.


„Traja pracovníci, muži vo veku 24, 45 a 35 rokov, spoločne s časťou lešenia spadli na zem z výšky až 3,6 metra. Padajúca časť lešenia zasiahla ďalšieho, dole stojaceho 24-ročného muža,“ skonštatovala Ligdayová s tým, že polícia intenzívne preveruje okolnosti tohto prípadu. Zároveň začala trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví.


Zdroj: Webnoviny.sk - Na stavenisku diaľničného úseku R4 sa zrútilo lešenie aj s tromi pracovníkmi a trafilo štvrtého muža © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusko podľa Britov buduje podstatnejšiu obranu, ako predtým. Vidia za tým jeden dôvod
<< predchádzajúci článok
Rusko referendami na Ukrajine porušuje suverenitu krajiny a ľudské práva, tvrdí Borrell