Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. novembra 2023

Na železničnom priecestí v Rajeckých Tepliciach vyhasol život 63-ročnej ženyTragická železničná nehoda sa v utorok večer stala na nechránenom železničnom priecestí v Rajeckých Tepliciach, kde pred prichádzajúci osobný motorový vlak náhle vošli dve ženy. Informovala o tom žilinská ...Zdieľať
gettyimages 1178442241 676x347 29.11.2023 (SITA.sk) - Tragická železničná nehoda sa v utorok večer stala na nechránenom železničnom priecestí v Rajeckých Tepliciach, kde pred prichádzajúci osobný motorový vlak náhle vošli dve ženy. Informovala o tom žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.


Rušňovodič použil zvukovo výstražné znamenie a rýchločinné brzdenie, no pre krátku vzdialenosť už nedokázal zrážke zabrániť. „U 63-ročnej ženy privolaný obhliadajúci lekár konštatoval zranenia nezlučiteľné so životom, druhá žena bola prevezená do nemocnice. Rušňovodič a cestujúci z vlaku sa nezranili," uviedla k prípadu Kremeňová.

U rušňovodiča bola vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom. „Ďalšie okolnosti a príčiny železničnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," dodala krajská policajná hovorkyňa.


Zdroj: SITA.sk - Na železničnom priecestí v Rajeckých Tepliciach vyhasol život 63-ročnej ženy © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poliklinika Bezručova rozšíri svoje služby a pribudne aj bezbariérový prístup
<< predchádzajúci článok
V poľskom meste Jaworzno prasklo v bani potrubie s vodou, pri incidente zomreli štyria muži