Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

31. marca 2023

Nehovoríme jedným jazykom, no uznávame rovnaké hodnoty, prihovoril sa Slovákom prezident Zelenskyj (video)Nehovoríme jedným jazykom, no uznávame rovnaké hodnoty, tak znie video-odkaz ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý adresoval Slovensku a jeho ...Zdieľať
volodymyr zelenskyj eduard heger 676x390 31.3.2023 (SITA.sk) - Nehovoríme jedným jazykom, no uznávame rovnaké hodnoty, tak znie video-odkaz ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý adresoval Slovensku a jeho obyvateľom.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Video v piatok zverejnil na sociálnej sieti poverený predseda vlády Eduard Heger (Demokrati), ktorý je návšteve Ukrajiny spolu s ministrom obrany Jaroslavom Naďom (Demokrati).

Zelenskyj na videu hovorí, že je rád, že sa stretol s Hegerom a poďakoval sa Slovensku za podporu počas ťažkého, krvavého a tragického roka od začiatku vojny. Poďakoval sa tiež ľuďom na Slovensku za ich postoj k Ukrajincom.

„Ešte stále nehovorím vaším jazykom, ale myslím, že moje slová sú veľmi zrozumiteľné, pretože máme rovnaké hodnoty. Ďakujem, že nás podporujete, aby sme tieto hodnoty zachránili a aby sme boli proti zlu z ruskej strany," povedal Zelenskyj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Nehovoríme jedným jazykom, no uznávame rovnaké hodnoty, prihovoril sa Slovákom prezident Zelenskyj (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Brusel chce udržať pod kontrolou stimuly z USA, americkým dotáciám hrozí oznamovacia povinnosť
<< predchádzajúci článok
Ministerstvo práce pripravuje 100-eurovú podporu pre ľudí, ktorí prepadli sitom inflačnej pomoci (video)