Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

23. mája 2020

Netflix začne rušiť účty, ktoré platia predplatné, ale sú viac ako rok neaktívneStreamovacia platforma Netflix začne rušiť účty, ktoré sú viac ako rok neaktívne, no stále platia predplatné. Podľa spoločnosti sú takýchto neaktívnych účtov ...Zdieľať
nerdwallet_millennial_money_subscriptions_44265 668626b8ab934183a2b0656818f7ba27 676x494 23.5.2020  - Streamovacia platforma Netflix začne rušiť účty, ktoré sú viac ako rok neaktívne, no stále platia predplatné. Podľa spoločnosti sú takýchto neaktívnych účtov státisíce a jej rozhodnutie tak môže pomôcť zábudlivým zákazníkom ušetriť peniaze. Informuje o tom spravodajský portál BBC.


Netflix pred zrušením ich účtov používateľov upozorňuje prostredníctvom e-mailov. Spoločnosť uviedla, že upozornenia posiela ľuďom, ktorí sa zaregistrovali s kreditnou kartou alebo inou platobnou metódou a v priebehu roka od registrácie si nič nepozreli.

Upozornenia dostanú tiež používatelia, ktorí za službu platia a nepozreli si nič v priebehu ostatných dvoch rokov. Netflix sa majiteľov týchto neaktívnych účtov pýta, či chcú pokračovať v predplácaní jeho služieb, a ak neodpovedajú, zruší ich.

Streamovacia služba si zachová dáta o pozeraní z deaktivovaných účtov. V prípade, že by si používateľ, chcel znovu začať Netflix predplácať, bude mať prístup k svojím preferenciám.


Zdroj: Webnoviny.sk - Netflix začne rušiť účty, ktoré platia predplatné, ale sú viac ako rok neaktívne © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Aj autorov, prekladateľov či redaktorov zasiahne koronakríza. Pomohla by im nulová DPH na knihy
<< predchádzajúci článok
Archeológovia objavili na stavbe letiska pri hlavnom meste Mexika kosti desiatok mamutov

Netflix začne rušiť účty, ktoré platia predplatné, ale sú viac ako rok neaktívne - diskusné fórum čitateľov