Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

23. júla 2008

Nový videoklip od Horkýže Slíže: Líza a WendySlíže prezlečené za chlpy a filcky, nechýba diviak! Nitrianska kapela Horkýže Slíže prináša celkom nový letný videoklip! +VIDEOZdieľať
K pesničke Líza a Wendy, ktorá patrí na živých koncertoch medzi najpopulárnejšie a jej text poznajú ľudia naspamäť, vznikol počas júna v priestoroch Kuul Fabrik originálny a vtipný klip. Réžie sa podobne ako pri megahite RnB Soul chopil Rado Štefanov. V hlavných úlohách účinkujú všetci štyria členovia skupiny – Kuko, Štefko, Mário a Vandel. Spolu s nimi sa predstavili aj tanečníčky zo Street Dance Academy Laciho Strika a mnoho ďalších. Výprava, produkcia aj samotné nahrávanie trvalo vyše mesiaca. Klip má sebavedomé ambície dotiahnuť sa na megaúspešný RnB Soul z jesene minulého roka.
 
Nový videoklip Líza a Wendy:
 
„Bolo to asi najnáročnejšie nakrúcanie, ako som zažil. Celé hodiny vydržať v tejto kožušinovej opache a pritom spievať a hýbať sa je fakt drsné,“ vraví gitarista Juraj Štefánik. Spolu s Petrom „Kukom“ Hrivnákom účinkujú v kostýmoch lonových vší. Zvyšní dvaja členovia skupiny – Marek Viršík a Mário Sabo mali kostýmy znázorňujúce chlpy. V klipe okrem kapely účinkovalo aj osem dievčat zo Street Dance Academy, ktoré mal pod palcom vynikajúci tanečník a choreograf Laci Strike. V úvode aj v závere klipu sa na scéne objavuje aj sexica, ktorá hrala aj v RnB Soul. Príbeh videoklipu Líza a Wendy je o dvoch blchách, ktoré sa nedopatrením nacicali krvi dievčaťa, ktoré má za sebou náročnú noc s alkoholom. Na celom nakrúcaní nového videoklipu pracoval tím dvadsiatich ľudí viac ako osem hodín. Strih a postprodukcia trvali spolu s nakrúcaním a dokrútkami vyše mesiaca! Kostýmy ušité špeciálne pre túto príležitosť vyrábali dva týždne, vo videoklipe použili drahé Porsche, ale aj vypreparovaného diviaka.
 
Oficiálne weby:
www.horkyzeslize.sk
www.myspace.com/horkyzeslizetour

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horkýže Slíže:RnB Soul má Aurela, režisér poďakoval za prasa (28. 5. 2008)
 Horkýže Slíže na turné s novým klipom! (5. 2. 2008)
 Darček od Horkýže Slíže : Vianočná pesnička zadarmo! (15. 12. 2007)
 Horkýže Slíže „rozšľahali“ vyše 20-tisíc ľudí! (10. 12. 2007)
 V Ružomberku si pred Slížmi zahrá predskokan roka - Kotúče DM! (7. 12. 2007)
 Horkýže Slíže a Polemic si navzájom krížia turné! (23. 11. 2007)
 RnB Hodokvas tour si doteraz užilo vyše 5-tisíc ľudí! (13. 11. 2007)nasledujúci článok >>
Meškanie mýta znamená stratu na príjmoch mesačne 450 mil. Sk
<< predchádzajúci článok
Podhájska Fest sa v tomto roku opäť vydaril

Nový videoklip od Horkýže Slíže: Líza a Wendy - diskusné fórum čitateľov

Nový videoklip od Horkýže Slíže: Líza a Wendy24.7. 12:27:38