Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Hobby

29. novembra 2006

O "americkom sne" by vedeli porozprávať aj americké psyNevšednú "nočnú psiu párty" pripravujú pravidelne v hoteli Holiday Inn Hotel v americkom meste Alexandria blízko Washingtonu.Zdieľať
  Každý utorok a štvrtok sa tu zíde okolo 50 štvornožcov, aby si vychutnali nočné radovánky. Psí život nemusí vždy "byť pod psa", hotelový pobyt má závideniahodnú úroveň.

      Spoločné zavýjanie skrátka poteší a majitelia tiež radi využijú príležitosť na vzájomné kontakty. Lahôdkové jedlo, relax vo Wellness-centre, masáže, večer čaká osobitný TV program. O potešení z bazéna ani nehovoriac. A kuchyňa? Tá je pre gurmánov. Všetky dobroty majú špecifické tvary, vyslovene podľa vkusu štvornohých labužníkov - netopiere, kačky, kosti.
      Na Vianoce však treba denné (zlo)zvyky obetovať tradícii, a tak sa objavujú snehuliaci a vianočné stromčeky, ktoré sú naozaj ako na zožratie. Pardon, zjedenie. O plnú kuchyňu sa stará firma "Madeleine's Dogstore" a majiteľka Madeleine Mitchelová sa netají tým, že recepty na koláče s orieškovým maslom pre psích miláčikov pochádzajú ešte od jej starej mamy. Na Vianoce ide kšeft obzvlášť dobre - sú úplne vypredaní.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Noela Gallaghera hudobne ovplyvnili aj Bee Gees
<< predchádzajúci článok
Müllerov nový album vyjde 4. decembra aj s jeho prvou politickou piesňou