Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. augusta 2006

Občania môžu pripomienkovať plán čerpania peňazí z EÚNávrh operačného programu pre Bratislavský kraj na čerpanie finančných prostriedkov z fondov Európskej únie (EÚ) v rokoch 2007 až 2013, ktorý pripravilo Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja ...Zdieľať

BRATISLAVA 2. augusta (SITA) - Návrh operačného programu pre Bratislavský kraj na čerpanie finančných prostriedkov z fondov Európskej únie (EÚ) v rokoch 2007 až 2013, ktorý pripravilo Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR, môžu občania pripomienkovať do 16. augusta tohto roka. Do návrhu operačného programu je možné do polovice augusta nahliadnuť v priestoroch pracoviska Služby občanom na prízemí bratislavského magistrátu na Primaciálnom námestí a na internetovej stránke www.enviroportal.sk. Svoje pripomienky môžu občania posielať odboru posudzovania vplyvov na životné prostredie Ministerstva životného prostredia SR, ktoré sídli na Námestí Ľudovíta Štúra v Bratislave.

Operačný program Bratislavského kraja na roky 2007 až 2013 je strategický dokument na čerpanie finančných prostriedkov z fondov EÚ pre cieľ Regionálna konkurencieschopnosť a zamestnanosť. Definuje stratégiu, ciele a oblasti aktivít, ktoré budú spolufinancované zo zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja na území Bratislavského samosprávneho kraja (BSK). Cieľom dokumentu je zlepšenie vybavenia BSK infraštruktúrou a zvýšenie efektívnosti s ňou súvisiacich verejných služieb. Program navrhuje okrem obnovy a rozvoja siete školských zariadení a podpory investovania do ochrany životného prostredia aj modernizáciu a rozvoj ciest II. a III. triedy v kraji.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Podľa Saktora sa KOZ spolupráca so Smerom-SD vyplatila
<< predchádzajúci článok
Tretím operátorom bude Telefónica O2