07. mája 2016

ONLINE: Slovensko - Maďarsko 4:1

Hrá sa záverečná tretia tretina.

ONLINE: Slováci zvyšili náskok. Nad Maďarmi vedú o dva góly

45:23Strelec nášho úvodného gólu sa dvíha z ľadu a po vlastných korčuľuje na striedačku

45:22Škaredý zákrok do tváre Marcinka. Rozhodcovia mlčia. Pokračuje sa v presilovke maďarského tímu

45:00Dudas vyslal delovku na Konráda, našťastie nikto netečoval

44:20Prvú presilovku pri vylúčení Hrnku naši súperi využili

44:09Maďari budú hrať druhú presilovku. Dve minúty si odpyká Martin Marinčin

43:20Meszároš strieľa na bránu Rajnu. Doráža Viedenský

42:00Ak chcú Maďari ešte niečo spraviť s výsledkom, budú musieť otvoriť hru. To by mala byť voda na mlyn slovenským hokejistom

41:30Dvaja slovenskí hokejisti sa zrazili. Konráda ohrozil Kóger

40:01Začala sa záverečná tretina

40:00

Na snímke gólová radosť Tomáša Jurča (vľavo) a strelca gólu Andreja Sekeru (Slovensko), dole István Bartalis a vpravo Kevin Wehrs (obaja Maďarsko) počas zápasu základnej B- skupiny Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji medzi Slovenskom a Maďarskom 7. mája 2016 v Petrohrade.

V druhej tretine sa už nič nestane. Druhú dvadsaťminútovku sme vyhrali 1:0. Po štyridsiatich minútach vedieme 3:1

39:00Hrá sa posledná minúta druhej tretiny

38:59Marinčin prihral v obrannom pásme maďarskému hokejistovi, ktorý vystrelil na našu bránu. Konrád strelu vyrazil a následne prikryl.

35:00Brankár Konrád cvičí nohami. Už dlho si na puk nesiahol

33:09A prosba je vypočutá. Tretí GÓL strieľa kapitán ANDREJ SEKERA. Vedieme 3:1

33:40Slováci vedú v druhej dvadsaťminútovke na strely 8:2 . Už len pridať tretí gól

31:49Náš súper hrá v plnom počte. Presilovku sme nevyužili

31:15Na ľade je Réwayov útok. Maďari pozorne bránia

30:05Hneď od úvodu sme aktívni

29:49Slováci melú Maďarov. Tí našim nestíhajú. Budeme hrať tretiu presilovku. Za držanie si odchádza na dve minúty sadnúť Magosi.

27:01Spolupráca Marinčina a Viedenského, Hudáček sa snažil akrobaticky zakončiť medzi nohy Rajnu

25:00Dravecký sa rúti v preniku na súperovu bránu. Z bekendu ohrozil Rajnu

23:32Bomba Meszároša. Maďarského brankára zachránila žŕdka

22:42Dravecký sa rúti do útočného pásma. Dvaja Maďari ho obkľúčili. Nahral Marcinkovi a ten neúspešne vystrelil

21:52Maďari hrajú v plnom počte

21:42Réway strieľa na bránu Maďarov. Bakoš neúspešne doráža

20:10Na ľade je slovenský elitný prvú útok

20:02Dohrávame presilovú hru z úvodnej dvadsaťminútovky

20:01Začala sa druhá tretina.

Na snímke slovenskí fanúšikovia pred zápasom základnej B- skupiny Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji medzi Slovenskom a Maďarskom 7. mája 2016 v Petrohrade.

20:00Skončila sa prvá tretina

19:52Slovensko hrá druhú presilovku. Na trestnú lavicu si sadá Kalvin Sagert za hákovanie na aktívneho Marka Daňa

19:00Hrá sa posledná minúta prvej tretiny

18:00Slovensko dalo GÓL. Vedieme 2:1. Premiérový gól na svetovom šampionáte strelil hráč Detroitu Red Wings TOMÁŠ JURČO

17:37Bakoš skúsil strelu cez maďarského hráča. A vybojoval buly v útočnom pásme

14:00Maďari sa vyťahujú dopredu. Dieru v obrane využil Jurčo, ktorý stroskotal na brankárovi Maďarska

13:30Maďari presilovku premenili a strelili GÓL. Vyrovnali na 1:1. Úspešným strelcom bol FRANK BANHAM

12:25Na ľade je presilovková formácia Maďarov

12:19Po Slovákoch si prvú presilovku zahrajú aj naši súperi. Po prísnom rozhodnutí rozhodcov si sadá na trestnú lavicu HRNKA

11:15Ďalšia šanca Slovákov. Juraj Mikuš bránku minul

10:58Slovenský brankár Braňo Konrád si konečne siahol na puk

08:20Bakoš ohrozil maďarského gólmana, ktorého zachránila od druhého gólu len žŕdka

07:07Góól. Vyhrávame 1:0. Úvodný gól strelil TOMÁŠ MARCINKO

Na snímke Tomáš Marcinko (Slovensko) sa raduje z gólu počas zápasu základnej B- skupiny Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji medzi Slovenskom a Maďarskom 7. mája 2016 v Petrohrade.

06:26Maďari hrajú v plnom počte

05:41Už sme sa usadili v útočnom pásme. A pálime na maďarskú bránu jednu strelu na druhú

04:40Braňo Konrád v presilovke musí likvidovať šancu Maďarov

04:26Hráme prvú presilovku. Na trestnú lavicu si sadá kapitán Maďarov za faul na Viedenského

3:00V elitnej kategórii je to náš druhý druhý vzájomný zápas

02:10Maďari sa predstavili na svetovom šampionáte opať po siedmich rokoch

01:00Počuť divákov oboch táborov. Prevažujú tí maďarskí

Na snímke slovenskí fanúšikovia a maďarský fanúšik pred zápasom základnej B- skupiny Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji medzi Slovenskom a Maďarskom 7. mája 2016 v Petrohrade.

00:01Zápas sa začal.

Hokejisti oboch krajín vykorčuľovali na ľadovú plochu v Petrohrade. Slováci budú hrať v bielych v dresoch, Maďari v červených. Zdena Cígera čaká premiéra na trénerskom poste na svetovom šampionáte.

Még egy óra... Itt az összeállításunk!
Here are the lineups!

Slovenská hokejová reprezentácia odohrá dnes svoj úvodný zápas základnej B – skupiny na 80. ročníku majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. V Petrohrade preverí výber Zdena Cígera reprezentácia Maďarska. Maďarskí hokejisti sa predstavia v elitnej kategórii po siedmich rokoch a opäť štartujú šampionát proti Slovákom.

Vzájomný duel Slovenska a Maďarska z Klotenu bol pred dnešným stretnutím témou číslo jeden. Asistent trénera maďarskej reprezentácie Tomáš Šille vyrovnal v 55. minúte duelu na 3:3, no v samom závere strhol dôležité tri body na slovenskú stranu Ľuboš Bartečko.