Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. februára 2024

Opitý Rakúšan vyčíňal na urgentnom príjme, podpálil lôžka a napadol sanitárku (foto)Policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky vo štvrtok skoro ráno zasahovali na urgentnom príjme vo Fakultnej nemocnici v Trnave. Na pomoc ich okolo druhej ...Zdieľať
trnava nemonica 676x446 1.2.2024 (SITA.sk) - Policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky vo štvrtok skoro ráno zasahovali na urgentnom príjme vo Fakultnej nemocnici v Trnave. Na pomoc ich okolo druhej hodiny privolal personál urgentného príjmu pre vyhrážky od agresívneho pacienta, ktorý sa údajne bál o život vo „východoeurópskej“ nemocnici.

V dychu mal viac ako dva promile


Podľa prvotného oznámenia počas ošetrenia fyzicky napadol jednu zo sestier a podpálil prenosné lôžka v čakárni.

„Policajti na mieste obmedzili na osobnej slobode 70-ročného občana Rakúska, ktorý kládol aktívny odpor. Po zákroku mu pri orientačnej dychovej skúške namerali v dychu viac ako 2 promile alkoholu,“ informovala o udalosti trnavská polícia.

Muža po ošetrení predviedli na policajnú stanicu a po prvotných úkonoch skončil nakoniec v cele policajného zaistenia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Stretli sa všetky záchranné zložky


Fakultná nemocnica v Trnave informovala, že agresívny muž udrel sanitárku do hrudníka, tá musela byť ošetrená.

„Jeho vyčíňanie pokračovalo podpálením troch lôžok. Vďaka rýchlemu zásahu sestier sa podarilo požiar uhasiť a privolali hasičov. Na mieste sa tak stretli všetky záchranné zložky kvôli jednému pacientovi," uviedla v stanovisku nemocnica. Personál urgentného príjmu napriek všetkému pacienta ošetril a poskytol mu adekvátnu zdravotnú starostlivosť.

Polícia sa okolnosťami tohto prípadu naďalej zaoberá.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Opitý Rakúšan vyčíňal na urgentnom príjme, podpálil lôžka a napadol sanitárku (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kaliňák predstavil brožúru Únos spravodlivosti v rokoch 2020 až 2023, odôvodňuje v nej aj novelu Trestného zákona (video)
<< predchádzajúci článok
Počet nelegálnych migrantov zadržaných na slovenských hraniach sa výrazne znížil, prešlo sa do režimu náhodných kontrol