Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. apríla 2024

Pellegrini je chronický klamár, Demokrati ho nachytali „in flagranti“ (video)Peter Pellegrini (Hlas-SD) je chronický klamár. Vyhlásila to strana Demokrati, ktorá tak ...Zdieľať
65ff69dc88bce808585727 676x476 2.4.2024 (SITA.sk) - Peter Pellegrini (Hlas-SD) je chronický klamár. Vyhlásila to strana Demokrati, ktorá tak reagovala na tvrdenie prezidentského kandidáta Pellegriniho, že sa nemôže zúčastniť na predvolebnej diskusii s Ivanom Korčokom v Rádiu Expres pre stretnutie s občanmi v regiónoch.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024


„V čase diskusie sa však podľa overených informácií zdržiaval na Miletičovej ulici schovaný v kancelárskej budove," uviedli Demokrati s tým, že Pellegriniho tak nachytali „in flagranti.

Podpredseda Demokratov Juraj Šeliga uviedol, že aj toto potvrdzuje, že by Pellegrini nebol dobrým a dôstojným prezidentom, ktorého si Slovensko zaslúži.

„Lož má krátke nohy a som presvedčený, že postupne sa verejnosť bude dozvedať o všetkých zradách a účelových klamstvách, ktoré denno-denne produkuje kandidát na prezidenta Pellegrini," vyhlásil Šeliga. Predseda strany Jaroslav Naď ďalej uviedol, že Pellegrini „bez lží a faloše nevie ani ráno vstať z postele." Demokrati preto vyzývajú všetkých občanov, aby v sobotu prišli k voľbám a volili Ivana Korčoka.


V relácii Rádia Expres mal v utorok Ivan Korčok pôvodne diskutovať aj s protikandidátom Petrom Pellegrinim. Ten však nakoniec dohodnutú účasť zrušil a Korčok v relácii vystúpil sám.

„Ja som včas a vopred oznámil, že sa rozhovoru nezúčastním, keďže budem s vami v regióne," uviedol Pellegrini na svojej Facebookovej stránke.


V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Pellegrini je chronický klamár, Demokrati ho nachytali „in flagranti“ (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Falošná webstránka aj volebné noviny. Odborníci na komunikáciu upozorňujú na nárast využívania neetických praktík v kampani
<< predchádzajúci článok
Chodkyňu v Liptovskom Hrádku zrazilo auto, zomrela pri prevoze do nemocnice