Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. januára 2021

Pobočky Slovenskej pošty budú zatvorené ďalšie dva víkendy po sebe, nedoručia vám ani novinyV dôsledku nepriaznivého vývoja epidemickej situácie na Slovensku a vzhľadom na rastúci počet obmedzení prevádzok pôšt z dôvodov, že mnoho zamestnancov je v povinnej karanténe, na PN či OČR, budú počas ...Zdieľať
img_6424 676x451 15.1.2021 (Webnoviny.sk) - V dôsledku nepriaznivého vývoja epidemickej situácie na Slovensku a vzhľadom na rastúci počet obmedzení prevádzok pôšt z dôvodov, že mnoho zamestnancov je v povinnej karanténe, na PN či OČR, budú počas nasledujúcich dvoch víkendov zatvorené všetky pobočky Slovenskej pošty.


Ide o víkendové dni 16. a 17. januára, ako aj 23. a 24. januára. Pošta tak chce zároveň umožniť svojim zamestnancom, aby sa dali otestovať.

Ako ďalej informovala hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková, pošta zároveň v dňoch 16. januára a 23. januára jednorazovo pozastavuje sobotné doručovanie tlače na celom území Slovenska. Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 18. januára, resp. 25. januára 2021.


Zdroj: Webnoviny.sk - Pobočky Slovenskej pošty budú zatvorené ďalšie dva víkendy po sebe, nedoručia vám ani noviny © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SZČO začínajú dostávať oznámenia o vyšších sociálnych odvodoch, informuje Sociálna poisťovňa
<< predchádzajúci článok
SHMÚ varuje pred nízkymi teplotami, pozor aj na snehové záveje

Pobočky Slovenskej pošty budú zatvorené ďalšie dva víkendy po sebe, nedoručia vám ani noviny - diskusné fórum čitateľov