Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

03. marca 2024

Počet obetí po sobotňajšom ruskom dronovom útoku na Osedu stúpol na desaťPočet mŕtvych v dôsledku sobotňajšieho ruského dronového útoku na ukrajinské mesto Odesa stúpol na 10. Viac o téme: Vojna na Ukrajine Najnovšími ...Zdieľať
russia_ukraine_war_10798 676x450 3.3.2024 (SITA.sk) - Počet mŕtvych v dôsledku sobotňajšieho ruského dronového útoku na ukrajinské mesto Odesa stúpol na 10.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Najnovšími obeťami sú žena a jej bábätko, ktoré vytiahli z trosiek bytového domu, informovalo ukrajinské ministerstvo vnútra. Medzi mŕtvymi sú ešte ďalšie dve deti.

Pohotovostná služba v nedeľu uviedla, že v troskách by mohli byť uviaznutí ešte štyria ľudia. Gubernátor Odeskej oblasti Oleh Kiper uviedol, že záchranári pokračujú v prehľadávaní miesta. Regionálne úrady vyhlásili deň smútku za obete útoku.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu v reakcii na útok vyzval západných spojencov, aby posilnili ukrajinskú protivzdušnú obranu.Zdroj: SITA.sk - Počet obetí po sobotňajšom ruskom dronovom útoku na Osedu stúpol na desať © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Banskobystrický kraj sa znova snaží o rekonštrukciu športového areálu Gymnázia Ľudovíta Štúra vo Zvolene
<< predchádzajúci článok
Prieskum: Vo februári by vyhral Smer-SD so ziskom 21,1 percenta hlasov