28. septembra 2006

Pohár UEFA - Espanyol - Artmedia 3:1

Futbalisti Artmedie Bratislava prehrali v odvetnom stretnutí 1. kola Pohára UEFA 2006/2007 na trávniku španielskeho tímu Espanyol Barcelona 1:3 (1:1) a vypadli z ďalších bojov. Prvý gól zápasu ...

BARCELONA 28. septembra (WEBNOVINY) - Futbalisti Artmedie Bratislava prehrali v odvetnom stretnutí 1. kola Pohára UEFA 2006/2007 na trávniku španielskeho tímu Espanyol Barcelona 1:3 (1:1) a vypadli z ďalších bojov. Prvý gól zápasu strelil v 13. minúte Jan Buryán po centri Jána Kozáka z priameho kopu, ale za domácich v 19. minúte - takisto hlavou po centri - vyrovnal Walter Pandiani, v 67. minúte pridal ich druhý gól Corominas dorážkou a v 80. minúte svojim druhým presným zásahom napokon definitívne rozhodol v prospech Espanyolu Pandiani. V úvodnom stretnutí v Bratislave remizovala Artmedia 2:2.

Espanyol Barcelona - Artmedia Bratislava 3:1 (1:1) - prvý zápas 2:2, postupuje Espanyol Barcelona
Góly: 19. a 80. W. Pandiani, 67. Corominas - 13. Buryán, rozhodovali: Kapitanis - Petrou, Xanthou (všetci Cyprus)