Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. januára 2011

Poliaci vydajú Karola Mella na SlovenskoKrajský súd v poľskom Krakove dnes opäť rozhodoval o tom, či vydá na Slovensko Karola Mella Podľa najnovších informácií ...Zdieľať
mello Údajný boss hornonitrianskeho podsvetia Karol MelloFoto: SITA/Prezídium PZBRATISLAVA 21. januára (WEBNOVINY) - Krajský súd v poľskom Krakove dnes opäť rozhodoval o tom, či vydá na Slovensko Karola Mella Podľa najnovších informácií Poliaci vyhoveli žiadosti slovenskej polície a vydajú Karola Mella na Slovensko. Nebude to však tak skoro, najskôr sa bude musieť zodpovedať v Poľsku pred súdom za falšovanie dokladov. A to môže trvať aj niekoľko týždňov alebo mesiacov. Informuje o tom portál tvnoviny.sk.


Herečka Zuzana Marošová, priateľka Karola Mella, ktorá pojednávanie o vydaní sledovala v súdnej sieni, pre TV Markíza uviedla, že s takýmto verdiktom počítala. "Teším sa už domov na rodinu," dodala. Karola Mella v Poľsku dolapili po viacročnom úteku koncom októbra. Na Slovensku je spolu s ním obžalovaný šéf zemplínskeho podsvetia Branislav Adamčo a jeho dvaja kumpáni Nikola P. a Jozef B.

Podľa prokuratúry títo traja v decembri 2004 zastrelili Henrietu B. a 10-ročného chlapca. Pôvodne plánovanou obeťou vraždy mal byť bývalý policajt Juraj G., ktorého vraždu si podľa prokuratúry objednal Karol Mella Obeťami streľby sa však napokon stali priateľka Juraja G. a jeho 10-ročný syn z prvého manželstva, ktorí sa viezli v aute Juraja G.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Karol Mello zostáva v Poľsku, zasadnutie odročili (12. 1. 2011)
 Karol Mello ostáva v Poľsku, na Slovensko ho zatiaľ nevydajú (20. 12. 2010)
 Mafiánovi Mellovi sa pobyt v Poľsku predlžuje (3. 12. 2010)
 Karola Mella zatiaľ na Slovensko nevydajú (26. 11. 2010)
 Údajný mafián Karol Mello je v rukách polície (28. 10. 2010)nasledujúci článok >>
Zodpovedné firmy môžu získať cenu Via Bona Slovakia 2010
<< predchádzajúci článok
Japonská vláda zlepšila výhľad ekonomiky