Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. marca 2024

Polícia bude konať v prípadoch exposlanca Hellebrandta aj poslanca PročkaPolícia bude konať v prípadoch bývalého poslanca parlamentu za Progresívne SlovenskoZdieľať
sutaj estok ministerstvo vnutra 1 676x451 3.3.2024 (SITA.sk) - Polícia bude konať v prípadoch bývalého poslanca parlamentu za Progresívne Slovensko Tomáša Hellebrandta, aj v prípade poslanca Jozefa Pročka (hnutie Slovensko). V diskusnej relácii Na telo televízie Markíza to povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).


„Bolo tam trestné oznámenie, pretože pan Hellebrandt ohrozil personál zdravotníkov v nemocnici," povedal Šutaj Eštok v súvislosti s podozrením, že bývalý poslanec šíril nákazlivú chorobu.

V prípade Pročka bol podľa neho tiež „zahájený proces" v súvislosti s podozrením na obťažovanie. To totiž podľa neho ohlásili exposlankyne Romana Tabák aj Katarína Hatráková.

„Hovorí sa o tom, že pán (Eduard) Heger tajil, že jeden z poslancov od Igora Matoviča obťažoval svoja kolegyne," uviedol minister vnútra.

Zároveň doplnil, že zákon bude platiť pre každého „Aj pre rôznych úchylákov, aj pre poslancov," dodal Šutaj Eštok.


Zdroj: SITA.sk - Polícia bude konať v prípadoch exposlanca Hellebrandta aj poslanca Pročka © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Srbi si zopakujú voľby do zastupiteľstva v Belehrade, termín zatiaľ ešte nie je známy
<< predchádzajúci článok
Počet detí v hmotnej núdzi na Slovensku mierne klesol, číslo je však stále veľmi vysoké