Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. januára 2022

Polícia rieši kuriózny prípad. Poľský fotograf ukradol mikrofón maďarskej televízii na Majstrovstvách v hádzanejPoľský fotograf ukradol v Bratislave mikrofón patriaci maďarskej televíznej spoločnosti. Obvineniu z trestného činu krádeže čelí 47-ročný profesionálny fotograf, občan ...Zdieľať
microphone g7f8afaa63_1280 676x450 19.1.2022 (Webnoviny.sk) - Poľský fotograf ukradol v Bratislave mikrofón patriaci maďarskej televíznej spoločnosti. Obvineniu z trestného činu krádeže čelí 47-ročný profesionálny fotograf, občan Poľska. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, policajti objasňujú okolnosti krádeže, ktorá sa stala v nedeľu 16. januára v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu.


Obvinený po skončení zápasu Majstrovstiev Európy v hádzanej mužov odcudzil priestorový mikrofón značky Schoeps položený na stoličke v statickom držiaku. „Škoda spôsobená maďarskej televíznej spoločnosti krádežou bola vyčíslená na 1 944 eur," uviedol hovorca.

Policajti muža nasledujúci deň v priestoroch zimného štadióna zadržali a eskortovali na oddelenie. Obvinený je stíhaný na slobode.


Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia rieši kuriózny prípad. Poľský fotograf ukradol mikrofón maďarskej televízii na Majstrovstvách v hádzanej © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ministerstvo vnútra eviduje pri sexuálnom vykorisťovaní vyšší počet detských obetí, bojuje proti tomu kampaň
<< predchádzajúci článok
Súdna rada schválila dvoch kandidátov na vymenovanie do funkcie sudcu, úspešne absolvovali výberové konanie