Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. decembra 2022

Polícia zadržala drogových dílerov v rámci akcie Vlk, zaistila omamné látky a strelnú zbraň (foto)



Polícia zdržala v Bratislave dvoch drogových dílerov v rámci policajnej akcie Vlk. V stredu 30. novembra urobili tri domové prehliadky, dve prehliadky nebytových a iných priestorov a tiež prehliadky motorových ...



Zdieľať
317608944_1572168479872343_5730784791356440469_n 1 676x574 3.12.2022 (Webnoviny.sk) - Polícia zdržala v Bratislave dvoch drogových dílerov v rámci policajnej akcie Vlk. V stredu 30. novembra urobili tri domové prehliadky, dve prehliadky nebytových a iných priestorov a tiež prehliadky motorových vozidiel v Ružinove, Petržalke a Novom Meste. Zadržali dve osoby podozrivé z drogovej trestnej činnosti a zaistili väčšie množstvo omamných a psychotropných látok a tiež finančnú hotovosť.

Červený fosfor


Ako informuje bratislavská krajská polícia na Facebooku, v dvoch bytoch a pri osobnej prehliadke 31-ročného Nikolasa M. zaistili metamfetamín (známy ako pervitín) v množstve 2 586 miligramov, čo odpovedá približne 20 obvyklým jednorazovým dávkam drogy.

Pri prehliadke bytu, nebytového priestoru a pri osobnej prehliadke zaistili u 41-ročného Ladislava B. viacero druhov drog – metamfetamín v množstve 22 479 miligramov, kokaín, extázu a prekurzor červený fosfor, ktorý sa používa pri výrobe omamných a psychotropných látok.

Strelná zbraň


Množstvo metamfetamínu predstavuje 250 obvyklých jednorazových dávok drogy. Policajti u dílera našli aj krátku strelnú zbraň, niekoľko kusov streliva a tiež ďalšie látky, ktoré podrobia expertíze.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva v Bratislave II oboch mužov obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade preukázania viny pred súdom im hrozí väzenie na desať až 15 rokov.




Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia zadržala drogových dílerov v rámci akcie Vlk, zaistila omamné látky a strelnú zbraň (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Referendum o predčasných voľbách je podľa Šimečku len Ficova kampaň, za najbližšieho partnera považuje SaS
<< predchádzajúci článok
Bachmut je podľa Británie politickým cieľom Ruska, jeho dobytie by však malo obmedzenú operačnú hodnotu