Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. marca 2020

Poslanec Baránik podstúpil test na koronavírus, ale ochorenie Covid-19 nepotvrdiliPoslanca Národnej rady SR (NR SR) za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) Alojza Baránika testovali, no ochorenie Covid-19 sa u neho ...Zdieľať
baranik 676x523 25.3.2020  - Poslanca Národnej rady SR (NR SR) za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) Alojza Baránika testovali, no ochorenie Covid-19 sa u neho nepotvrdilo. Plénum NR SR o tom informovala predsedníčka parlamentného výboru pre zdravotníctvo Jana Cigániková (SaS). Šéf parlamentu Boris Kollár z hnutia Sme rodina zároveň posunul rokovanie parlamentu na 13:00.


Ľubomír Vážny zo Smeru - sociálnej demokracie v utorok v pléne povedal, že Baránik má byť infikovaný koronavírusom. Strana SaS, ktorej je Baránik členom, však ešte v ten deň túto informáciu poprela.

Viac o téme: Koronavírus


„Člen rodiny poslanca NR SR za SaS Alojza Baránika má príznaky choroby, ktoré niektoré zdroje považujú za príznak koronavírusu. Alojz Baránik preto preventívne ostal doma v karanténe a nezúčastnil sa na utorkovom rokovaní NR SR. Alojz Baránik zároveň požiadal o otestovanie v najbližších dňoch,“ objasnil v utorok pre agentúru SITA Ondrej Šprlák z komunikačného oddelenia SaS.


Zdroj: Webnoviny.sk - Poslanec Baránik podstúpil test na koronavírus, ale ochorenie Covid-19 nepotvrdili © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vládna letka priviezla stotisíc respirátorov, rozvezú ich lekárom a sestrám po celom Slovensku
<< predchádzajúci článok
Pandemické ošetrovné aj zmeny v „péenkách“, automatické predlžovanie OČR. Matovičova vláda schválila ekonomické opatrenia

Poslanec Baránik podstúpil test na koronavírus, ale ochorenie Covid-19 nepotvrdili - diskusné fórum čitateľov