Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. novembra 2006

Poslanec Gál sa podľa Belousovovej vyhrážal audítorskej firmeFirme, ktorá robí audit na ministerstve výstavby, sa vyhrážal poslanec za SMK Gábor Gál, uviedla to dnes v relácii Na telo Televízie Markíza podpredsedníčka SNS Anna Belousovová. SNS iniciovala ...Zdieľať

BRATISLAVA 12. november (WEBNOVINY) - Firme, ktorá robí audit na ministerstve výstavby, sa vyhrážal poslanec za SMK Gábor Gál, uviedla to dnes v relácii Na telo Televízie Markíza podpredsedníčka SNS Anna Belousovová. SNS iniciovala audit na ministerstve výstavby a regionálneho rozvoja, ktoré v predchádzajúcom vládnom období spravovala SMK. Poslanec Gál sa podľa Belousovovej zástupcom firmy vyhrážal, že ak závery auditu budú viesť k trestným oznámeniam na SMK, tak to firme zrátajú, keď sa dostanú k moci. Podľa Belousovovej išlo o vyhrážanie. SNS zatiaľ trestné oznámenie nepodala, lebo audit nie je ukončený. Podľa Belousovovej tak SNS urobí hneď, keď to umožnia jeho výsledky. SNS bude podľa nej iniciovať aj niekoľko ďalších trestných oznámení na činnosť SMK, lebo je zjavná koordinácia medzi politikou Budapešti a SMK.

Partnerom A. Belousovovej v diskusii mal byť poslanec za SMK Miklós Duray. Ten však svoju neúčasť v diskusnej relácii ospravedlnil, lebo išiel na pohreb do zahraničia.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po varovaní obnovili na letiskách vysoký stupeň pohotovosti
<< predchádzajúci článok
Klaus varuje českých politikov pred neriešením vládnej krízy

Poslanec Gál sa podľa Belousovovej vyhrážal audítorskej firme - diskusné fórum čitateľov