Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. apríla 2024

Prezentujú svoje subjektívne názory a pocity, reagoval Žilinka na otvorený list 11 prokurátorovGenerálny prokurátor Maroš Žilinka naZdieľať
maros zilinka 2 676x451 22.4.2024 (SITA.sk) -Generálny prokurátor Maroš Žilinka na sociálnej sieti Facebook reagoval na otvorený list prokurátorov. Píše, že názor 11 prokurátorov, z 28 v minulosti pôsobiacich na Úrade špeciálnej prokuratúry (ÚŠP), vzal na vedomie. Žilinka tvrdí, že prokurátori prezentujú svoje subjektívne názory a pocity.

„Nepovažujem za dôstojné viesť s kolegami názorovú polemiku prostredníctvom médií. Vnímam ho ako pokračovanie v konfrontačnom spôsobe komunikácie z ich strany, samozrejme, prostredníctvom médií. Tým, že ani len nevyčkali na moju reakciu len potvrdili, že im vlastne nešlo o nič iné, ako o útok prostredníctvom médií. Snahu o seriózny dialóg a konštruktívnu diskusiu si totiž predstavujem obsahovo, ako aj formálne úplne inak," uviedol Žilinka.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Prezentujú svoje subjektívne názory a pocity, reagoval Žilinka na otvorený list 11 prokurátorov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poľsko umožní rozmiestniť jadrové zbrane NATO na svojom území, tvrdí poľský prezident Duda
<< predchádzajúci článok
Český expolitik Dominik Feri si odpyká tri roky v base, rozhodol súd