Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. októbra 2020

Prišla vám SMS s potvrdením miesta na celoplošné testovanie? Je to podvod, varuje políciaPotvrdenie miesta na celoplošné testovanie cez SMS je podvod. Upozorňuje na to vo svojom profile na sociálnej sieti Hoaxy a podvody Polícia ...Zdieľať
21.10.2020  - Potvrdenie miesta na celoplošné testovanie cez SMS je podvod. Upozorňuje na to vo svojom profile na sociálnej sieti Hoaxy a podvody Polícia SR.


Od Ministerstva obrany SR získali informáciu, že niektorí občania dostanú SMS správu, ktorá vyzerá ako „predvolanie“ na plošné testovanie s garanciou miesta.

Správa vyzýva prijímateľa k odoslaniu spätnej SMS v hodnote jedno euro na potvrdenie miesta „v rade“. Policajti však varujú, že po zaslaní SMS na uvedené číslo môže prísť občan o viac ako euro. Občanom, ktorí SMS poslali, radia, aby to oznámili na najbližšom policajnom oddelení.
 
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Prišla vám SMS s potvrdením miesta na celoplošné testovanie? Je to podvod, varuje polícia © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Union vám pomôže zorientovať sa v prevencii aj v očkovaní vašich detí
<< predchádzajúci článok
Pellegriniho poslanci podporia návrh na odvolanie Krajniaka z postu ministra práce

Prišla vám SMS s potvrdením miesta na celoplošné testovanie? Je to podvod, varuje polícia - diskusné fórum čitateľov