Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. apríla 2019

R. Raši sa zúčastní na konferencii o udržateľnom rozvoji v BukureštiNa archívnej snímke podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši.Zdieľať
Na archívnej snímke podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši. Foto: TASR - Marko Erd
Bratislava 15. apríla (TASR) – Medzinárodná výmena skúseností pri implementácii Agendy 2030 na udržateľný rozvoj na národnej a regionálnej úrovni je jednou z tém, o ktorých bude diskutovať podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši (Smer-SD) v rumunskej Bukurešti. Médiá o tom v pondelok informoval úrad vicepremiéra.


Konferencia sa koná v rámci rumunského predsedníctva v Rade Európskej únie. Podpredseda vlády na nej priblíži slovenské skúsenosti s implementáciou Agendy 2030 na trvalo udržateľný rozvoj.

Raši vystúpi v úvodnom paneli konferencie Učenie sa od seba - osvedčené postupy, ktorý bude zameraný na výmenu medzinárodných skúseností pri implementácii Agendy 2030. Bude sa venovať dôležitosti zapájania najmä mladej generácie do tém trvalo udržateľného rozvoja a dôležitosti výmeny osvedčených postupov medzi jednotlivými štátmi, uzatvára úrad vicepremiéra.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Urad vlády informoval záujemcov o európskych komunitárnych programoch
<< predchádzajúci článok
A. Danko: Most-Híd jasne upraví znenie zákona o štátnych symboloch

R. Raši sa zúčastní na konferencii o udržateľnom rozvoji v Bukurešti - diskusné fórum čitateľov