Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. marca 2007

Rada KDH sa bude zaoberať prípravou snemuPrípravou júnového snemu Kresťanskodemokratického hnutia (KDH), na ktorom budú delegáti voliť nové vedenie hnutia, sa bude zaoberať dnešné zasadnutie rady v Žiari nad Hronom. Podľa podpredsedu ...Zdieľať

BRATISLAVA 3. marca (WEBNOVINY) - Prípravou júnového snemu Kresťanskodemokratického hnutia (KDH), na ktorom budú delegáti voliť nové vedenie hnutia, sa bude zaoberať dnešné zasadnutie rady v Žiari nad Hronom. Podľa podpredsedu hnutia Júliusa Brocku by mal na rade Pavol Hrušovský oznámiť, či sa bude opätovne uchádzať o predsednícky post. Brocka očakáva, že 16. jún, ktorý ako termín snemu navrhol Hrušovský, rada schváli, podobne ako spôsob výberu delegátov. O mieste rozhodne súťaž. Na rade by sa malo hovoriť aj o vnútropolitickej situácii.

Ďalší podpredseda, Marián Fronc očakáva, že na rade sa otvorí aj téma o vedení predvolebnej kampane Vladimíra Palka. "Nie je to bod programu, ale očakávam, že sa tým v diskusii budeme zaoberať," uviedol Fronc. Palko už oznámil, že sa chce na sneme uchádzať o predsednícku stoličku v strane, predstavil svojho kandidáta na podpredsedu KDH pre ekonomiku Milana Krajniaka a tiež časť ekonomického programu, s ktorým by chcel osloviť voličov.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minister Kašický odišiel z opravárenského podniku
<< predchádzajúci článok
Americký prezident navštívi štáty postihnuté tornádami

Rada KDH sa bude zaoberať prípravou snemu - diskusné fórum čitateľov