Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

11. júla 2019

RTVS začala nakrúcať Hniezdo, nový seriál s kriminálnou zápletkouRTVS začala začiatkom júla nakrúcať pôvodný dramatický seriál Hniezdo, v ktorom sa predstavia napríklad Soňa Norisová, Alexander Bárta, Marián Mitaš či Andrea Karnasová. ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Bratislava 11. júla (TASR) - RTVS začala začiatkom júla nakrúcať pôvodný dramatický seriál Hniezdo, v ktorom sa predstavia napríklad Soňa Norisová, Alexander Bárta, Marián Mitaš či Andrea Karnasová. TASR o tom informovala PR manažérka RTVS Silvia Turnerová.


"Hniezdo, seriál s kriminálnou zápletkou, je odvážnou a emotívnou sondou do života troch manželských párov žijúcich v malom meste. Ich životy, ktoré sa vzájomne prepletajú, ovplyvňuje nechcený, bezbranný novorodenec. Témou nového seriálu je rodina a čoraz pálčivejší problém bezdetných manželstiev a adopcie," opísala novinku Turnerová.

Režisérom Hniezda je Braňo Mišík, scenár napísali Alena Bodingerová, Peter Nagy a Naďa Jurkemik. Diváci môžu v seriáli uvidieť aj Mareka Geišberga, Katarínu Šafaríkovú, Zuzanu Frenglovú a Pavla Višňovského.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bačovské dni predstavia podoby tradičnej valaskej kultúry
<< predchádzajúci článok
KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Stará láska nehrdzavie a Korisť

RTVS začala nakrúcať Hniezdo, nový seriál s kriminálnou zápletkou - diskusné fórum čitateľov