Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

29. novembra 2022

Ruské rakety zasiahli súkromný podnik v Dnepre, vypukol požiar a zranilo sa aj trinásť ľudíUkrajinské mesto Dnepro bolo v pondelok v noci cieľom ruského raketového útoku. Informuje o tom spravodajský portál CNN s odvolaním sa na šéfa vojenskej administratívy Dnepropetrovskej oblastiZdieľať
russia_ukraine_war_59006 985d06ef67544f0bbd2c4a926c74ffe0 676x451 29.11.2022 (Webnoviny.sk) - Ukrajinské mesto Dnepro bolo v pondelok v noci cieľom ruského raketového útoku. Informuje o tom spravodajský portál CNN s odvolaním sa na šéfa vojenskej administratívy Dnepropetrovskej oblasti Valentyna Rezničenka.


Dnes v noci vypálili na mesto niekoľko rakiet. Mierili na súkromný podnik. Výrobné zariadenia boli zničené. Vypukol požiar,“ napísal Rezničenko na komunikačnej platforme Telegram. Názov firmy pritom nezverejnil.

Dnepro je častým cieľom ruských rakiet alebo iných zbraní dlhého doletu. V sobotu podľa Rezničenka pri ruskom raketovom útoku utrpelo zranenia najmenej 13 ľudí.Zdroj: Webnoviny.sk - Ruské rakety zasiahli súkromný podnik v Dnepre, vypukol požiar a zranilo sa aj trinásť ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Imrecze vypovedá ako svedok v korupčnej kauze Mýtnik, vypočúvať budú aj podnikateľa Suchobu
<< predchádzajúci článok
Z Bratislavy do Košíc sa IC vlakom prepravíte od decembra najrýchlejšie v histórii