Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

07. februára 2023

Rusko nariadilo kontrolu a rekonštrukciu protibombových krytov, dotkne sa aj najodľahlejších častíRuské úrady nariadili kontrolu a rekonštrukciu protibombových krytov po celej krajine. Kontroly sa dotknú aj krytov v najodľahlejších oblastiach Ruska. Referuje o tom ruský web The Moscow ...Zdieľať
aptopix_russia_ukraine_war_91635 97b0b465f5c8417d9a8264e845cecf08 676x451 7.2.2023 (SITA.sk) - Ruské úrady nariadili kontrolu a rekonštrukciu protibombových krytov po celej krajine. Kontroly sa dotknú aj krytov v najodľahlejších oblastiach Ruska. Referuje o tom ruský web The Moscow Times.Po rozpade Sovietskeho zväzu ich nikto nepotreboval. Ale teraz, vzhľadom na situáciu na fronte, Kremeľ nariadil, aby sa všetko vyriešilo,“ povedal nemenovaný predstaviteľ jednej zo západoruských oblastí.

Podľa ruských médií zverejnil tamojší oficiálny portál pre verejné obstarávanie Zakupki stovky vládnych tendrov na renováciu protibombových krytov v oblastiach po celej krajine. Zákazky zahŕňajú opravu ventilácie, hydroizoláciu, výmenu dverí, vzduchové filtre či inštaláciu osvetlenia.


Zdroj: SITA.sk - Rusko nariadilo kontrolu a rekonštrukciu protibombových krytov, dotkne sa aj najodľahlejších častí © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čaputová novozvoleného českého prezidenta Pavla pozná ďaleko menej ako Zemana, no na spoluprácu sa teší
<< predchádzajúci článok
Pellegrini chce viesť predvolebnú kampaň na viacerých frontoch a už je jasné, odkiaľ Hlas-SD zoberie peniaze