Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. júla 2021

SaS stojí za Hegerom i Mikulcom, odmieta podporovať smerácku fraškuVládna strana Sloboda a Solidarita (SaS) uviedla, že vláda Eduarda Hegera ...Zdieľať
bp_9015 676x441 25.7.2021 (Webnoviny.sk) - Vládna strana Sloboda a Solidarita (SaS) uviedla, že vláda Eduarda Hegera aj minister vnútra SR Roman Mikulec (obaja OĽaNO) majú jej podporu. Uviedla to vo svojom profile na sociálnej sieti s tým, že nebude podporovať „smerácku frašku“.


V nedeľu sa mala totiž uskutočniť mimoriadna schôdza, na ktorej mal čeliť minister vnútra odvolávaniu. Parlament nebol dvakrát uznášaniaschopný, a tak podpredseda NR SR Gábor Grendel (OĽaNO) určil ako ďalší rokovací deň pondelok 26. júla. Schôdzu inicioval opozičný Smer – sociálna demokracia (Smer-SD).

„Odmietame podporovať frašku, akou je odvolávanie ministra Romana Mikulca. O to viac, že ju zvolávajú tvorcovia "Našich ľudíí" a paralelného vedenia krajiny zločineckou organizáciou,“ napísala strana SaS.
Zdroj: Webnoviny.sk - SaS stojí za Hegerom i Mikulcom, odmieta podporovať smerácku frašku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Strana Život sa pripája k ústavnej žalobe k povinnému testovaniu nezaočkovaných, prijatie zákona je zradou voličov
<< predchádzajúci článok
Zásah v Pezinku by sa podľa Kovaříka nemusel preverovať, ak by šéfka tímu inšpekcie postupovala podľa predpisov

SaS stojí za Hegerom i Mikulcom, odmieta podporovať smerácku frašku - diskusné fórum čitateľov