Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

05. februára 2007

Scania otvorila na Slovensku šieste servisné strediskoSpoločnosť Scania Slovakia, s.r.o. otvorila v Novom Meste nad Váhom začiatkom februára tohto roka šieste vlastné servisné stredisko. "Scania sa nezameriava len na dodávanie nových a jazdených ...Zdieľať

BRATISLAVA 5. februára (WEBNOVINY) - Spoločnosť Scania Slovakia, s.r.o. otvorila v Novom Meste nad Váhom začiatkom februára tohto roka šieste vlastné servisné stredisko. "Scania sa nezameriava len na dodávanie nových a jazdených vozidiel, ale za dôležité pokladá aj zvyšovanie dostupnosti služieb," informoval riaditeľ spoločnosti Dealer Bratislava, pod ktorého nový servis spadá, Peter Beňa. "Práve preto rozširuje Scania svoju servisnú sieť na Slovensku, a to uprostred frekventovaného diaľničného ťahu medzi Bratislavou a Žilinou," dodal.

Spoločnosť Scania Slovakia dosiahla v minulom roku rekordný obrat vo výške 2,6 mld. Sk. Firma dodala na Slovensku 632 nových vozidiel a vykázala medziročný nárast v počte registrovaných nových vozidiel o 22 %. Okrem toho Scania dodala vlani na Slovensku aj 222 jazdených vozidiel.

Scania Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švédskej firmy Scania CV AB. Od roku 2002, kedy spoločnosť začala pôsobiť na Slovensku, dodala na slovenský trh 2 093 nových vozidiel. Firma Scania Slovakia priamo zamestnáva 166 pracovníkov.

SITA/AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Režisér Roman Polanski nakrúti najdrahší európsky film
<< predchádzajúci článok
Telefónica O2 Slovakia zaregistrovala vyše 600 tis. záujemcov