Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

16. októbra 2020

SFZ končí spoluprácu s Pavlom Hapalom a jeho asistentom BrunegrafomVýkonný výbor SFZ s navrhovaným krokom súhlasí a v utorok ho na svojom zasadnutí už iba potvrdí.Zdieľať
ha

Výkonný výbor Slovenského futbalového zväzu (SFZ) v utorok oficiálne ukončí spoluprácu s reprezentačným trénerom Pavlom Hapalom a jeho asistentom Otom Brunegrafom. V piatok o tom informovala oficiálna stránka zväzu.


Vedenie SFZ navrhlo ukončenie spolupráce s dvojicou trénerov po tom, čo sa operatívne zaoberalo výkonmi a výsledkami reprezentačného A-mužstva v októbrovom asociačnom termíne. "Napriek postupu do finále baráže kvalifikácie ME 2020 cez Írsko vyhodnotilo výsledky v zápasoch Ligy národov UEFA a herný prejav tímu v októbrových stretnutiach ako nedostatočný a nespĺňajúci oprávnené očakávania odbornej aj širokej verejnosti. Preto vedenie SFZ navrhlo ukončenie spolupráce s trénerom Pavlom Hapalom a jeho asistentom Otom Brunegrafom. Výkonný výbor SFZ s navrhovaným krokom súhlasí a v utorok ho na svojom zasadnutí už iba potvrdí," píše sa v oficiálnom vyhlásení na futbalsfz.sk.

Po utorkovom zasadnutí výkonného výboru zároveň prezident SFZ Ján Kováčik oznámi meno nového trénera slovenskej futbalovej reprezentácie. Podľa RTVS je kandidát na post Štefan Tarkovič, ktorý pracoval pri reprezentácii ako asistentom trénera Jána Kozáka.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pavel Hapal končí na poste trénera futbalovej reprezentácie Slovenska
<< predchádzajúci článok
Vlhová má na Svetovom pohári najvyššie ambície, o glóbusy zabojuje izolovaná v „súťažnej bubline“

SFZ končí spoluprácu s Pavlom Hapalom a jeho asistentom Brunegrafom - diskusné fórum čitateľov