Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Hobby

06. mája 2009

Skĺznite sa letomS príchodom teplých letných dní opäť prichádza čas na Summer Tubing, rýchlu, ale bezpečnú jazdu v špeciálnom nafukovacom kolese dolu lyžiarskym svahom na Zochovej chate. Táto originálna zábava vhodná ...Zdieľať
BRATISLAVA 6. mája (WN/PR) - S príchodom teplých letných dní opäť prichádza čas na Summer Tubing, rýchlu, ale bezpečnú jazdu v špeciálnom nafukovacom kolese dolu lyžiarskym svahom na Zochovej chate. Táto originálna zábava vhodná pre deti aj pre dospelých prináša kúsok vzrušenia pre každého vyznávača aktívneho oddychu v prírode. 78 metrov dlhú trať Summer Tubing nájdete na Zochovej chate, pod lyžiarskym vlekom a len kúsok od zastávky autobusov a od parkoviska. V blízkom okolí nájdete aj pieskové ihrisko pre plážový volejbal a hádzanú, ohnisko, umelú lezeckú stenu a sieť pre deti, vodnú nádrž, či bufet s terasou priamo pri trati Summer Tubing. Táto oblasť je známym výletným miestom so zaujímavými turistickými trasami a cyklotrasami a Summer Tubing rozširuje možnosti aktivít, ktoré môžete v tejto lokalite podniknúť. A je len na vás, či sa Summer Tubing stane cieľom vášho celodenného výletu alebo či rýchlu jazdu v nafukovacom kolese spojíte s výletom na rozhľadňu na Veľkej homole, alebo sa tu zastavíte cestou na hrad Červený Kameň.


Summer Tubing inštaloval pre návštevníkov obľúbenej rekreačnej oblasti Zochova chata – Piesok Lyžiarsky klub Baba a umožnil tak využitie lyžiarskeho svahu aj v letnom období.

Prevádzková doba:

1.5.2009 - 30.6.2009 So - Ne, sviatky od 11:00 do 19:00
1.7.2009 - 31.8.2009 denne od 11:00 do 19:00
od 1.9.2009 - 31.10.2009 So - Ne, sviatky od 11:00 do 18:00

V prípade nepriaznivého počasia (dážď) dráha nebude v prevádzke!

Viac informácií na: www.lkbaba.sk.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Loď – Divadlo v podpalubí program na MÁJ 2009
<< predchádzajúci článok
Elton John a Jane Fonda nominovaní na ceny Tony