Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

02. mája 2021

Skupina Coldplay vydáva nový singel Higher PowerFanúšikovia sa pýtajú, či sa dočkajú nového albumu, či sa bude volať Alien Radio, ako o tom mnohí špekulujú.Zdieľať
Skupina Coldplay vydáva nový singel Higher Power

Skupina Coldplay prekvapila fanúšikov správou o novom singli. Na sociálnych sieťach uviedla, že v piatok 7. mája vydá skladbu Higher Power. TASR o tom informovala PR manažérka Renáta Tomášová.


Pred niekoľkými dňami sa na rôznych miestach sveta objavila outdoorová reklama na tajomné webové stránky alienradio.fm plná zašifrovaných odkazov. „Prenos začatý, zostaňte v pohotovostnom režime,“ uvádzala stránka a pridružený twitterový profil. Internetom sa okamžite začali šíriť divoké teórie a pokusy dešifrovať odkazy z bilbordov. Oznámením na sociálnych sieťach Coldplay potvrdili špekulácie a prezradili, že ide o kampaň k novinke Higher Power.

Coldplay ponúkajú fanúšikom ďalšiu zábavnú hru. Na jeseň 2019 takisto odštartovali kampaň k zatiaľ poslednému albumu Everyday Life s pohľadnicami v antikvariátoch a tlačeným inzerátom v miestnych novinách. Tentokrát si pomáhajú mysterióznymi symbolmi, tajuplnými signálmi a podivnými heslami. Zvláštnu formu má aj oznámenie svetu, že Coldplay vydávajú nový singel. Píše sa v ňom o malej klávesnici, umývadle a naozajstnom zázraku z vesmíru. Žiadne ďalšie detaily okrem mena producenta Maxa Martina skupina neprezradila, ale je isté, že hra bude pokračovať. Fanúšikovia sa pýtajú, či sa dočkajú nového albumu, či sa bude volať Alien Radio, ako o tom mnohí špekulujú.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Štyria astronauti sa vrátili z ISS, kapsula Dragon pristála v tme
<< predchádzajúci článok
Otvorili skanzen vo Vychylovke, turisti sa môžu previesť železnicou

Skupina Coldplay vydáva nový singel Higher Power - diskusné fórum čitateľov