26. septembra 2010

Slováci v zahraničí - Hanekov prvý gól v Poľsku

futbal futbalová loptaFoto:

BRATISLAVA 26. septembra (WEBNOVINY) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (24. - 26. septembra 2010):

ANGLICKO
I. liga - 6. kolo:
Fulham - Everton 0:0 - Ján Mucha ml. za hostí nechytal

FC Liverpool - Sunderland 2:2 - Martin Škrtel absolvoval za Liverpool celý zápas

Arsenal - West Bromwich Albion 2:3 - Marek Čech nehral za hostí pre zranenie

TALIANSKO
I. liga - 5. kolo:
Cesena - Neapol 1:4 - Martin Petráš za domácich nehral, Marek Hamšík odohral za hostí celý zápas a skóroval

Catania - Bologna 1:1 - Tomáš Košický nestál v bránke domácich nestál

NEMECKO
Wolfsburg - Freiburg 2:1 - Peter Pekarík za domácich odohral celý zápas

Bayern Mníchov - Mainz 1:2 - Miroslav Karhan odohral celý zápas, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) absolvoval druhý polčas

Kaiserslautern - Hannover 0:1 - Adam Nemec za domácich nehral

Frankfurt - Norimberg 2:0 - Marek Mintál hral od 80. minúty, Róbert Mak (obaja Norimberg) nehral

Schalke - Mönchengladbach 2:2 - Erik Jendrišek za domácich nenastúpil

II. liga - 6. kolo:
Oberhausen - Osnabrück 1:0 - Henrich Benčík za hostí nehral

ČESKO
I. liga - 10. kolo:
Slovácko - Slavia Praha 3:0 - Miroslav Filipko odchytal celý duel, Tomáš Košút (obaja Slovácko) odohral celý duel. Karol Kisel za hostí odohral celý zápas

Liberec - Brno 3:1 - Michal Breznaník hral do 86. Minúty, keď ho vystriedal Ján Vlasko (obaja Liberec), Martin Poláček nehral, Andrej Hodek hral od 65. minúty, Martin Husár (všetci Brno) odohral celý zápas a dostal žltú kartu

Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:1 - Juraj Kucka absolvoval celý duel, Miloš Lačný (obaja Sparta) nenastúpil, Lukáš Opiela za hostí absolvoval celý duel a skóroval

Bohemians 1905 - Baník Ostrava 1:1 - Martin Cseh nehral, Igor Držík (obaja Bohemians 1905) odohral celý zápas, Ján Greguš absolvoval celý duel, Róbert Zeher (obaja Ostrava) nastúpil v 58. minúte

České Budějovice - Jablonec 2:1 - Peter Černák odohral celý zápas, Jaroslav Belaň (obaja České Budějovice) nechytal, Matej Krajčík za hostí nenastúpil

Hradec Králové - Ústi nad Labem 3:3 - Tomáš Hájovský hral za domácich od 78. minúty, Miloš Gibala nenastúpil, Ladislav Benčík (obaja Ústí) hral od 86. minúty

Plzeň - Příbram 2:1 - Miloš Brezinský nehral, Mareka Bakoša vystriedal v 83. minúte Michal Ďuriš (všetci Plzeň), Jakub Rondzik nechytal, Milan Jurdík (obaja Příbram) hral do 55. minúty

HOLANDSKO
I. liga - 8. kolo:
Den Haag - Heracles 3:2 - František Kubík hral za Den Haag do 86. minúty.

ŠKÓTSKO
Hearts - Motherwell 0:2 - Marián Kello odchytal za Hearts celý zápas

Aberdeen - Glasgow Rangers 2:3 - Vladimír Weiss ml. za hostí hral do 81. minúty

Dundee United - St. Johnstone 1:0 - Dušan Perniš odchytal celý duel, Filip Mentel (obaja Dundee Utd.) nechytal

GRÉCKO
I. liga - 4. kolo:
Škoda Xanthi - PAOK Solúň 1:0 - Zdeno Štrba odohral za domácich celý duel

Panathinaikos - Panionios Atény 2:1 - Tomáš Belic za hostí nechytal

Volos - AEK Atény 3:1 - Mário Breška hral od 46. minúty a skóroval, Peter Doležaj (obaja Volos) nehral

Legia Varšava - Poznaň 2:1 - Lukáš Zápotoka za hostí nehral

Polonia Varšava - Polonia Bytom 2:2 - Michal Hanek absolvoval celý zápas a skóroval, Miroslav Barčík, Peter Hricko, Blažej Vaščák a Marek Bažík (všetci Bytom) nehrali

Chorzów - Widzew Lodž 1:1 - Gábor Straka za domácich nehral

Bialystok - Lubin 2:0 - Csaba Horváth odohral za Lubin celý zápas

Belchatow - Wisla Krakov 1:1 - Erik Čikoš (Wisla) absolvoval prvý polčas

Kielce - Vroclav 2:1 - Pavol Staňo odohral celý zápas, Lukáš Janič (obaja Kielce) nehral, Marián Kelemen odchytal za Vroclav celý duel

Cracovia Krakov - Gdynia 2:0 - Marián Jarabica za domácich odohral celý duel, Miroslav Božok absolvoval za hostí celý zápas

Gdansk - Zabrze 5:1 - Vladimír Balát za hostí nehral

RAKÚSKO
I. liga
Innsbruck - Wiener Neustadt 0:0 - Boris Prokopič odohral za domácich celý zápas

Mattersburg - LASK 3:3 - Peter Chrappan (Mattersburg) absolvoval celý zápas

Salzburg - Ried 1:0 - Dušan Švento odohral za domácich celý zápas a dostal žltú kartu

Sturm - Austria 0:2 - Peter Hlinka za hostí odohral celý zápas.

RUSKO
I. liga - 22. kolo:
Petrohrad - Saturn Moskovská oblasť 6:1 - Tomáš Hubočan za domácich absolvoval celý duel, Kamil Kopúnek za hostí bol vystriedaný v 60. minúte

Dinamo Moskva - Nalčik 0:3 - Martin Jakubko hral za domácich od 68. minúty

Lokomotiv Moskva - Groznyj 2:1 - Ján Ďurica odohral za domácich celý zápas

TURECKO
Besiktas - Antalyaspor 2:1 - Filip Hološko za Besiktas hral od 86. minúty

Genclerbirligi - Ankaragücü 1:0 - Štefan Senecký nechytal, Stanislav Šesták odohral druhý polčas, Róbert Vittek a Marek Sapara (všetci Ankaragücü) absolvovali celý zápas

Konyaspor - Karabukspor 2:2 - Ivan Lietava a aj Peter Grajciar (obaja Konyaspor) odohrali celý zápas a obaja skórovali

RUMUNSKO
Universitatea Kluž - CFR Kluž 1:1 - Peter Čvirik za domácich hral do 83. minúty

Pandurii - FC Temešvár 0:1 - Marián Čišovský (Temešvár) nehral

Vaslui - Brašov 1:0 - Dušan Kuciak a aj Pavol Farkaš absolvovali za hostí celé stretnutie a obaja dostali žltú kartu, Peter Majerník za hostí nenastúpil