Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

19. apríla 2021

Slovák prevážal v aute nelegálnych migrantov zo Sýrie, polícia ich chytila v MaďarskuMaďarská polícia v nedeľu zadržala Slováka, ktorý prevážal šiestich nelegálnych migrantov. Ako informovala na svojej webstránke, auto so slovenskou poznávacou značkou zastavili po 16 hodine na diaľnici M9 ...Zdieľať
virus_outbreak_serbia_eu_79750 e49868a4723d48cc8eec6093454d443c 676x447 19.4.2021 (Webnoviny.sk) - Maďarská polícia v nedeľu zadržala Slováka, ktorý prevážal šiestich nelegálnych migrantov. Ako informovala na svojej webstránke, auto so slovenskou poznávacou značkou zastavili po 16 hodine na diaľnici M9 pri obci Bogyiszló v Tolnianskej župe.


Šestica cudzincov, ktorí uviedli, že sú sýrski občania, nemala žiadne doklady o svojej identite ani dokumenty povoľujúce pobyt v Maďarsku.

Slovenského vodiča aj pasažierov policajti zadržali. Migrantov odviedli naspäť na hranice. Štyridsaťtriročný vodič je podozrivý z prevádzačstva a vyšetrovatelia podali návrh na jeho stíhanie vo väzbe.


Zdroj: Webnoviny.sk - Slovák prevážal v aute nelegálnych migrantov zo Sýrie, polícia ich chytila v Maďarsku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zápas o suverenitu členských štátov EÚ v oblasti zdravia a vzdelávania pokračuje
<< predchádzajúci článok
Niké rozdáva v Novom Klube Niké 10 miliónov nikov!

Slovák prevážal v aute nelegálnych migrantov zo Sýrie, polícia ich chytila v Maďarsku - diskusné fórum čitateľov