08. novembra 2014

Slovenská 17 podľahla aj Kanade, na World Challenge obsadila 8. miesto

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 17 rokov prehrali v piatkovom súboji o 7. miesto na prestížnom turnaji World U-17 Hockey Challenge v kanadskom meste Lambton Shores s domácim ...

Ilustračné foto Foto: TASR
Lambton Shores 8. novembra (TASR) - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 17 rokov prehrali v piatkovom súboji o 7. miesto na prestížnom turnaji World U-17 Hockey Challenge v kanadskom meste Lambton Shores s domácim "čiernym" výberom 2:3 po predĺžení.

O góly slovenskej 17-ky sa v tretej tretine postarali Samuel Solenský z Liberca a Viliam Čacho z Dukly Trenčín.

Zverenci trénera Martina Hrnčára tak prehrali aj piaty zápas na podujatí a obsadili konečné 8. miesto.

World U-17 Challenge - o 7. miesto:
Slovensko - Kanada (čierny výber) 2:3 pp (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Góly: 51. Solenský, 52. Čacho - 2. Girard, 54. Volcan, 62. Lauzon, vylúčení: 6:3, presilovky a oslabenia: 0:0.