Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. júla 2018

Slovenská pošta odstránila výpadok systémuSlovenská pošta už odstránila výpadok centrálneho informačného systému, pre ktorý v utorok (10.7.) v podvečerných hodinách nebola dostupná väčšina ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: FOTO TASR/Pavol Ďurčo
Bratislava 11. júla (TASR) - Slovenská pošta už odstránila výpadok centrálneho informačného systému, pre ktorý v utorok (10.7.) v podvečerných hodinách nebola dostupná väčšina služieb na 230 poštách v rámci Slovenska. Informovala o tom spoločnosť na svojej internetovej stránke.


"Chybu sa spoločne s dodávateľom technického riešenia podarilo odstrániť pred 18:30. V súčasnosti tak už všetky pošty fungujú v štandardnom režime," vysvetlila firma s tým, že posilnila centrum pomoci o všetkých dostupných zamestnancov a situáciu bude monitorovať. "Za dočasné obmedzenie služieb sa ospravedlňujeme," dodala pošta.

Slovenská pošta mala v utorok podvečer technické problémy. Pre výpadok centrálneho informačného systému tak bola nedostupná väčšina poskytovaných služieb na 230 poštách v rámci Slovenska, informovala hovorkyňa spoločnosti Martina Macková.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hygiena a správna tepelná príprava pomôžu predísť salmonelóze
<< predchádzajúci článok
Elektromobil študentov z Trnavy na svetovej súťaži v Londýne obstál

Slovenská pošta odstránila výpadok systému - diskusné fórum čitateľov