Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

10. novembra 2018

Slovenské hokejistky do 18 rokov prehrali v Bad Tölzi s Japonskom 0:6Ilustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR
Bad Tölz 10. novembra (TASR) - Slovenské hokejové reprezentantky do 18 rokov prehrali aj vo svojom treťom zápase na Turnaji štyroch krajín v nemeckom meste Bad Tölz. V sobotu nestačili na Japonsko a prehrali vysoko 0:6.


Na podujatí obsadili posledné štvrté miesto.Turnaj štyroch krajín v nemeckom Bad Tölz /zdroj: SZĽH/:

Japonsko "18" – Slovensko "18" 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)

Góly: 16. Jamašitaová (Šigaová), 19. Šigaová (Itoová, Cucumiová), 19. Ušiová, 37. Itoová (Tomiučiová), 45. Sonojaová (Jamašitaová, Ušiová), 47. Šimomukajová (Sasakiová), vylúčené na 2 min: 2:6, presilovky a oslabenia: 0:0. Rozhodovali: Wohlgemuth – Lossley, Schlotthauer, 20 divákov.

Zostava SR "18": Zimková (14. Fabriová) – Kušmíreková, Vysokajová, Kročilová, Leskovjanská, Vrbinská, Planeknauerová, Kánová, Jašková – Nemčeková, R. Halušková, Dobošová – Klimantová, Matejková, Šimnová – Láhová, Schredlová, Cengelová – Kapičáková, Štetiarová, Gáliková
Peter Kúdelka, tréner žien SR "18": "O zápase rozhodla prvá tretina, ktorú sme našou nekoncentrovanosťou prehrali 0:3. Hrali sme bez srdca, bez zápalu, a tak to vyzeralo aj na ľade, keď sme sa prvej tretine nedostali vôbec k ničomu. Po úpravách v zostave v prvej prestávke sme však dokázali otočiť vývoj hry, utvorili sme si rad šancí a so silným družstvom Japonska sme dokázali hrať vyrovnanú partiu. Žiaľ, naše gólové šance, ktorými by sme sa mohli dostať späť do zápasu, sme nepremenili. V tretej tretine nám už neostávali sily na to, aby sme zápas dokázali nejakým spôsobom zdramatizovať. Turnaj v Bad Tölzi napriek trom prehrám hodnotíme veľmi pozitívne. S výnimkou jednej tretiny zo zápasu s Japonskom sme boli s herným prejavom družstva spokojní. Ukázalo sa nám niekoľko nových hráčok v pozitívnom svetle, rovnako vidíme zlepšenie v porovnaní s augustovou akciou v Púchove. Veríme, že v progrese budeme pokračovať aj naďalej a forma nám vygraduje v januári na majstrovstvách sveta."Tabuľka:

1. Japonsko 3 2 1 0 0 12:3 8

2. Nemecko 3 2 0 0 1 7:2 6

3. Švajčiarsko 3 0 1 1 1 6:10 3

4. Slovensko 2 0 0 1 2 2:12 1


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rosandič o nešťastnom faule: Narazil do mňa a rozhodca to odpískal
<< predchádzajúci článok
F1: Pole position na VC Brazílie si vybojoval majster sveta Hamilton

Slovenské hokejistky do 18 rokov prehrali v Bad Tölzi s Japonskom 0:6 - diskusné fórum čitateľov