Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

30. júla 2022

Spevák Harry Styles si zahral v thrilleri Neboj sa, zlatkoSnímku nakrútila režisérka Olivia Wilde, ktorú aj slovenskí diváci môžu poznať ako herečku z filmov Vymedzený čas, Rivali či Ona.Zdieľať
Spevák Harry Styles si zahral v thrilleri Neboj sa, zlatko

Medzinárodný filmový festival v Benátkach (31. 8. - 19. 9.) zverejnil tento týždeň značnú časť svojho filmového programu. V poradí 79. ročník podujatia uvedie v súťažnej sekcii Orizzonti slovenský film Obeť, v ostatných sekciách ponúkne viacero ďalších filmov, ktoré prídu do slovenských kín na jeseň. Je medzi nimi aj snímka Neboj sa, zlatko, ktorú tvorcovia označujú ako psychologický thriller. Jednu z hlavných úloh si v nej zahral populárny spevák Harry Styles.


Sympatická a obľúbená Alice, hlavná hrdinka príbehu, žije s manželom Jackom v utopickej experimentálnej komunite na americkom predmestí 50. rokov minulého storočia. Jej perfektný život sa však začína rozpadať a spod nablýskaného povrchu sa dostáva na svetlo sveta hrozivá realita. Nič nie je také, akým sa zdá, a Alice sa musí rozhodnúť, kam až dokáže zájsť, aby odhalila znepokojujúcu pravdu.Snímku nakrútila režisérka Olivia Wilde, ktorú aj slovenskí diváci môžu poznať ako herečku z filmov Vymedzený čas, Rivali či Ona. "Vo svojej novinke si sama tiež zahrala a obsadila ju ďalšími známymi kolegami a kolegyňami. Ako hrdinka Alice sa predstaví Florence Pugh, ktorá si publikum získala presvedčivými výkonmi v tituloch Slnovrat, Malé ženy či Black Widow," priblížil Peter Gašparík z distribučnej spoločnosti Continental film. "Úlohu manžela Jacka stvárni známy spevák Harry Styles, jedna z najväčších hviezd súčasného svetového šoubiznisu, ktorý sa už ako herec objavil vo vojnovej snímke Dunkirk či potitulkovej scéne komiksového veľkofilmu Eternals," dodal k snímke, v ktorej si ďalej zahrali napríklad Chris Pine (Star Trek, Wonder Woman) či Gemma Chem (Šialene bohatí Aziati, Eternals).

Filmový thriller Neboj sa, zlatko príde do slovenských kín 22. septembra.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tipy na jednoduché minimalistické riešenia v byte
<< predchádzajúci článok
Žákovic Open v Trenčianskych Bohuslaviciach prerušila silná búrka