Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. apríla 2021

Správa o smrti Lučanského je takmer dokončená, vyvracia viaceré konšpirácie o samovraždeSpráva špeciálnej komisie, zriadenej na vyšetrenie okolností smrti bývalého prezidenta Policajného zboru SR Milana Lučanského, dostáva v týchto ...Zdieľať
milan lucansky 676x451 8.4.2021 (Webnoviny.sk) - Správa špeciálnej komisie, zriadenej na vyšetrenie okolností smrti bývalého prezidenta Policajného zboru SR Milana Lučanského, dostáva v týchto dňoch finálnu podobu. Ako ďalej uvádza denník Sme, dokument, ktorý má 23 strán, potvrdzuje, že „k samovražde Lučanskému nikto nenapomáhal“. Vyšetrovanie smrti bývalého šéfa polície podľa denníka trvalo tri mesiace.


Správa podľa Sme vyvracia aj konšpirácie o jeho predchádzajúcom zranení oka, konkrétne tvrdenia o tom, že by ho niekto zbil. „Ako presne sa Lučanský zranil, stále nie je jasné, keďže bol v tom čase na cele sám,“ uvádza denník. Dodáva, že túto skutočnosť potvrdil aj kamerový záznam. Komisia sa tak musela spoľahnúť na Lučanského tvrdenie, že sa v cele potkol a zranil sa o posteľ.

Sme pripomína, že Lučanský bol vo väzbe pre obvinenie v úplatkárskej kauze. Po jeho smrti stíhanie zastavili.


Zdroj: Webnoviny.sk - Správa o smrti Lučanského je takmer dokončená, vyvracia viaceré konšpirácie o samovražde © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Súd zrušil pojednávanie s Ruskom a ďalšími v kauze prípravy vraždy Volzovej, dôvodom je epidemická situácia
<< predchádzajúci článok
Výskumníci z FIIT STU v spolupráci s priemyslom pracujú na zvyšovaní bezpečnosti cloudu

Správa o smrti Lučanského je takmer dokončená, vyvracia viaceré konšpirácie o samovražde - diskusné fórum čitateľov