Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

27. júna 2022

STING pridáva ďalší jesenný koncert. Album MY SONGS predstaví, okrem Košíc, opäť aj v Bratislave.Celosvetovo uznávaná hviezda, STING, sa už túto jeseň opäť predstaví na Slovenku s mimoriadne úspešnou šou MY SONGS, ktorá v roku 2019 zožala obrovský úspech. Aktuálne v našich končinách pridáva ďalší koncert. Po Košiciach zahrá opäť aj v Bratislave.Zdieľať
STING pridáva ďalší jesenný koncert. Album MY SONGS predstaví, okrem Košíc, opäť aj v Bratislave.

Hudobnými cenami ovenčený anglický spevák STING sa na Slovensku naposledy predstavil koncom júna 2019 v Bratislave, kde odohral koncert MY SONGS. Jeho šou, ktorá mapuje Stingovu hudobnú kariéru a obsahuje tie najznámejšie hity, zožala mimoriadny úspech. Okrem publika ju ocenili aj slovenské média, ktoré koncert navštívili.

 

 

O Stingovi je známe, že sa posledné roky do našich končín vracal každoročne. Po nedobrovoľnej, takmer trojročnej, prestávke sa na Slovensku predstaví hneď dvakrát. Tentokrát poteší fanúšikov na východnom Slovensku, ale aj v hlavnom meste. Koncert v rámci MY SONGS Tour odohrá v košickej Steel Aréne 28.09.2022 a s takmer mesačným odstupom v Bratislave dňa 30.10.2022 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. „Po niekoľkých rokoch bez koncertov sú ľudia vyslovene hladní po kultúre, čo sa prejavilo aj na podujatiach OneRepublic, či André Rieu, ktoré sú už za nami. Sály praskali vo švíkoch a publikum si koncerty nesmierne užívalo. Veľký záujem bol aj o košický koncert Stinga, ktorý sa blíži k vypredaniu, aj z tohto dôvodu sa manažment Stinga rozhodol pridať ďalší koncert v Bratislave,“ vyjadrili sa zástupcovia agentúry Vivien, ktorá koncerty usporadúva.

 

17-násobný držiteľ ceny Grammy  sa  tak na oboch stranách Slovenska predstaví so skladbami, ktoré napísal počas svojej kariéry, či už so skupinou The Police, alebo ako sólový umelec.  Set- list podujatia pozostáva napríklad z hitov „Fields of Gold“, „Shape of My Heart“, „Roxanne“ a „Demolition Man“. Návštevníci koncertov si spolu so Stingom môžu zaspievať  aj piesne „Englishman in New York“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ a veľa ďalších. Spolu s legendárnym spevákom na pódiu vystúpia aj jeho skvelí hudobníci  Dominic Miller (gitara), Josh Freese (bicie), Rufus Miller (gitara), Yolanda Charles (basa), Kevon Webster (klávesy), Shane Sager (harmonika).  Svoje spevácke umenie predvedú a Stinga doplnia, sprievodní vokalisti, Melissa Musique a Gene Noble.

 

Vstupenky na bratislavský koncert  STING – MY SONGS  budú dostupné od piatka 01. júla 2022 od 10:00 hod. Košický koncert je aktuálne v predaji v sieti Ticketportal.. 


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 STING sa vracia na Slovensko! Publikom i médiami ospevovanú šou MY SONGS ponúkne v Košiciach. (3. 2. 2020)
 Video: Sting na turné My Songs postavil na nohy Bratislavu (1. 7. 2019)
 Sting vydal album ‘My Songs’. Na CD aj Vinyle ponúka štúdiové verzie známych hitov v novom šate, ale aj nahrávky z live vystúpení. (27. 5. 2019)
 Sting sa vracia do Bratislavy v rámci turné My Songs, privezie aj krajanov Wild Front (15. 5. 2019)
 Sting: My Songs. Európske turné potvrdené (20. 12. 2018)
 SKROMNÁ HVIEZDA: Sting nechce na koncertoch v Rusku žiadne VIP zóny (16. 10. 2018)
 FOTO: Sting & Shaggy kraľovali na Bratislavskom hrade (27. 6. 2018)
 Speváka STINGa bude na jeho letnom európskom turné sprevádzať SHAGGY (2. 3. 2018)
 STING – výnimočný koncert na Bratislavskom hrade! (14. 12. 2017)
 Sting sa prvýkrát predstaví fanúšikom v Košiciach (6. 8. 2012)nasledujúci článok >>
Sting pridáva ďalší koncert, album My Songs okrem Košíc predstaví aj v Bratislave
<< predchádzajúci článok
Ako vytvoriť kvetom alebo zelenine ideálne prostredie pre rast?