Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. mája 2022

Stoltenberg vlieva nádej do Ukrajincov, podľa šéfa NATO môžu zvíťaziť vo vojne s RuskomPodľa generálneho tajomníka Severoatlantickej aliancie Jensa Stoltenberga Ukrajina môže vo vojne s Ruskom zvíťaziť. Šéf NATO to ...Zdieľať
italy_nato_industry_forum_82629 6b61fe98988b4c1eb987f3f210bc6495 676x451 15.5.2022 (Webnoviny.sk) - Podľa generálneho tajomníka Severoatlantickej aliancie Jensa Stoltenberga Ukrajina môže vo vojne s Ruskom zvíťaziť. Šéf NATO to povedal v nedeľu v rozhovore s novinármi prostredníctvom videospojenia. „Ruská vojna na Ukrajine sa nevyvíja tak, ako Moskva plánovala. Nepodarilo sa im obsadiť Kyjev," povedal Stoltenberg.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt„Sťahujú sa z okolia Charkova, ich veľká ofenzíva na Donbase sa zastavila. Rusko nedosahuje svoje strategické ciele," konštatoval. „Ukrajinci statočne bránia svoju krajinu. Aby im v tom pomohli, spojenci sa zaviazali a poskytli Ukrajine bezpečnostnú pomoc v hodnote miliárd dolárov," dodal Stoltenberg. Informuje o tom portál cnn.com.Zdroj: Webnoviny.sk - Stoltenberg vlieva nádej do Ukrajincov, podľa šéfa NATO môžu zvíťaziť vo vojne s Ruskom © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovensko podporuje vstup Fínska a Švédska do NATO, vyjadril sa Korčok
<< predchádzajúci článok
Plaváreň STU môže obnoviť aj vďaka dotácii 1,25 milióna eur od Fondu na podporu športu