Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. marca 2012

Syn dvakrát ponúkol otcovi znásilnenie svojej priateľkyŠokujúci prípad sa stal v meste Shenzhen v juhočínskej provincii Kuang-tung, kde syn dvakrát ponúkol svojmu otcovi, aby znásilnil jeho priateľku. Otec túto "veľkorysú" ponuku ...Zdieľať
znasilnenie SHENZHEN 28. apríla (WEBNOVINY) - Šokujúci prípad sa stal v meste Shenzhen v juhočínskej provincii Kuang-tung, kde syn dvakrát ponúkol svojmu otcovi, aby znásilnil jeho priateľku.


Otec túto "veľkorysú" ponuku prijal a súd ich teraz poslal na 18 a 39 mesiacov do väzenia. Informoval o tom portál shanghaiist.com s odvolaním sa na čínsky denník Nánfāng Rìbào.

Obaja odsúdení žili so svojou obeťou v jednej malej izbe a spávali na dvojposchodovej posteli. Tridsaťosemročný otec spával na hornom lôžku a 17-ročný mladík so svojou priateľkou v dolnej časti.

Problémy v "rodine" sa začali množiť, keď mladík prišiel minulý rok v apríli o prácu. Každodenné hádky tak vyvrcholili 10. mája 2011.

Syn začal predstierať, že chce mať sex so svojou partnerkou. Potom, ako sa obaja vyzliekli, jej mladý Číňan povedal, že si na chvíľu "odskočí" na balkóna. To bol signál pre otca, ktorý sa vrhol na nič netušiacu dievčinu a surovo ju znásilnil.

Bezmocná mladá žena si tak namiesto radovánok prežila peklo. Otrasný čin však polícii nenahlásila. Agresívnych mužov tento fakt pravdepodobne posmelil a preto sa rozhodli svoj skutok o dva dni neskôr zopakovať. To už týraná žena nevydržala, zavolala políciu, ktorá zvrhlého otca so synom zadržala.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na východnom Slovensku vyrastá nová atrakcia pre turistov
<< predchádzajúci článok
Silný vietor až víchrica na severe Slovenska

Syn dvakrát ponúkol otcovi znásilnenie svojej priateľky - diskusné fórum čitateľov