Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. novembra 2020

Terasy reštaurácií a kaviarní už nemôžu byť zakryté zo všetkých strán, platia nové podmienky pre prevádzkyÚrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR spresnil vyhláškou k organizovaniu hromadných ...Zdieľať
restauracia 676x451 27.11.2020 (Webnoviny.sk) - Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR spresnil vyhláškou k organizovaniu hromadných podujatí a k prevádzkam, platnou od piatka 27. novembra, definíciu exteriérových častí prevádzky, v ktorých je povolené podávanie pokrmov a nápojov.


Pod exteriérovou časťou prevádzky sa rozumie priestor s otvoreným vchodom, ktorý je ohraničený krátkodobými či dlhodobými konštrukciami, maximálne z troch bočných strán,“ vysvetlil.

Pri hromadných podujatiach nad šesť osôb, ktoré sa môžu konať, upresnil, že by malo ísť o podujatia jednorazovej povahy, ktoré trvajú najviac 48 hodín. Účastníci týchto podujatí musia mať v čase ich začiatku negatívny výsledok PCR testu alebo antigénového testu, ktorý nie je starší ako 12 hodín.


Zdroj: Webnoviny.sk - Terasy reštaurácií a kaviarní už nemôžu byť zakryté zo všetkých strán, platia nové podmienky pre prevádzky © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nemecko posiela majiteľom lesov aj pre COVID-19 stovky miliónov eur, Slováci sa podobnej pomoci nedočkajú
<< predchádzajúci článok
Trump opustí Biely dom, ak volitelia potvrdia Bidena ako prezidenta

Terasy reštaurácií a kaviarní už nemôžu byť zakryté zo všetkých strán, platia nové podmienky pre prevádzky - diskusné fórum čitateľov