Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. novembra 2020

Traja zadržaní počas akcie Babylon idú do väzby, je medzi nimi aj bývalý šéf kontrarozviedky SISSudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) vzal do väzby bývalého šéfa kontrarozviedkyZdieľať
119694293_3720158304681031_6961896282007818544_o 676x468 27.11.2020 (Webnoviny.sk) - Sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) vzal do väzby bývalého šéfa kontrarozviedky Slovenskej informačnej služby (SIS) Ľubomíra A., advokáta Františka P. a aj tretiu osobu M. T.


Dôvodom väzby je obava z možného ovplyvňovania svedkov a z pokračovania v trestnej činnosti, teda kolúzna a preventívna väzba.

Rozhodnutie nie je právoplatné, všetci obvinení podali proti nemu sťažnosť, o ktorej rozhodne Najvyšší súd SR. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa ŠTS Katarína Kudjaková.

Akcia Babylon


Polícia v utorok 24. novembra v rámci akcie Babylon zadržala päť osob. Zadržaní boli obvinení pre pokračovací obzvlášť závažný zločin vydierania v súbehu s obzvlášť závažným zločinom legalizácie príjmu z trestnej činnosti a v prípade jednej obvinenej osoby aj pre trestný čin podplácania. Medzi obvinenými sú bývalý šéf kontrarozviedky SIS Ľubomír A. a tiež advokát František P.
Zdroj: Webnoviny.sk - Traja zadržaní počas akcie Babylon idú do väzby, je medzi nimi aj bývalý šéf kontrarozviedky SIS © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Trump opustí Biely dom, ak volitelia potvrdia Bidena ako prezidenta
<< predchádzajúci článok
Najdôležitejšie časti vybavenia bytu. Aké dvere a podlahy si vybrať?

Traja zadržaní počas akcie Babylon idú do väzby, je medzi nimi aj bývalý šéf kontrarozviedky SIS - diskusné fórum čitateľov