Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

23. novembra 2020

TIPOS už vyplatil šťastnému Slovákovi takmer 59 mil. eur z EurojackpotuTakmer 59 mil. eur už má svojho majiteľa. Šťastný výherca rekordného jackpotu v obľúbenej číselnej lotérii Eurojackpot si svoju fantastickú výhru už prevzal. Mal na to 35 dní. Spoločnosť TIPOS žiadne konkrétnejšie informácie nebude zverejňovať.Zdieľať
TIPOS už vyplatil šťastnému Slovákovi takmer 59 mil. eur z Eurojackpotu

„Bolo pre nás veľkým potešením, že túto skvelú výhru vyhral tipujúci zo Slovenska. Našim cieľom je totiž sprostredkovať hráčom vďaka našim hrám zábavu a radosť z výhier. A štatistiky dokazujú, že hrať s TIPOSom sa naozaj oplatí.  Neuveriteľných takmer 59 mil. eur z fantastickej hry Eurojackpot si našlo svojho majiteľa,“ informovala Ivana Skokanová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

„TIPOS má prísne štandardy kontaktu s výhercami. Žiadne podrobnejšie informácie o novom supermilionárovi preto zverejňovať nebudeme. Našim cieľom je výhercu tejto neuveriteľnej výhry chrániť,“ doplnila Skokanová.

Prvý slovenský jackpot v histórii Eurojackpotu padol v žrebovaní 16. októbra 2020 vo výške 58 807 427,70 eur. Stalo sa to po prvýkrát od 9. októbra 2015, kedy sa Slovensko zapojilo do medzinárodnej lotérie Eurojackpot, do ktorej je momentálne zapojených 18 členských štátov.

Slovenský hráč vyhral vďaka náhodnej stávke, čiže čísla na potvrdení o uzavretí stávky boli náhodne vygenerované. Jeho stávka mala iba jeden tip – stĺpec s číslami 5, 11, 35, 44, 50 a s powerballovými číslami 4 a 10. K tomu si zaplatil aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER a stávku si predplatil na dve žrebovania. Za celú takúto stávku zaplatil 6 eur.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Online festival filmov Be2Can 2020 štartuje Chľast od Thomasa Vinterberga
<< predchádzajúci článok
Mäsožravci verzus vegetariáni – kto má väčšie riziko zlomeniny kostí? Odborníci našli odpoveď

TIPOS už vyplatil šťastnému Slovákovi takmer 59 mil. eur z Eurojackpotu - diskusné fórum čitateľov