Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

27. marca 2021

Trpíte bradavicami? Máme jednoduchý liek na ich odstránenieVeľa ľudí po celom svete má problém s bradavicami, či kožnými znamienkami.Zdieľať
Trpíte bradavicami? Máme jednoduchý liek na ich odstránenie

Vo svojej podstate sa nejedná o nijak zásadný problém, pretože svojim vlastníkom väčšine nespôsobia žiadnu bolesť, ale aj tak sú nepríjemnou záležitosťou. Vzhľadom k tomu, že môže ľahko dôjsť k ich podráždeniu, ktoré môže viesť až ku krvácaniu, je dobré povedať si, ako účinne na ne!

Bradavice alebo estetický problém

Z veľkej časti sú bradavice len estetickým problémom, najmä pre ženy. Tie sú často ochotné urobiť čokoľvek, aby sa ich zbavili. Spravidla sa bradavice, či iné kožné znamienka, objavujú v miestach kožných záhybov. Napríklad v oblastiach, kde sa ľudia najviac potia, ako je podpazušie, krk či tvár. Hoci nie sú pre ľudské zdravie nijako životne nebezpečné, sú často veľmi nápadné, a v dôsledku toho esteticky nevzhľadné.

Ako proti nim bojovať?

Jednoduchou odpoveďou je jablčný ocot. Moc a sila tejto kvapaliny je veľmi známa. Ako môžete už sami vedieť, jablčný ocot so sebou prináša mnoho výhod. Je možné s ním liečiť rad zdravotných neduhov. Ako je to možné? Jablčný ocot má silné antivirovné, protiplesňové aj antibakteriálne vlastnosti. Okrem iného je ideálnym prostriedkom na odstraňovanie bradavíc.

Ako jablčný ocot použiť?

Tento prírodný liek je možné použiť veľmi jednoducho. Stačí naniesť pár kvapiek na leukoplast či náplasť a priložiť na postihnutú oblasť (bradavicu, kožné znamienko). Pred aplikáciou je vždy potrebné pokožku riadne vyčistiť, rovnako ako použiť čistú náplasť. Ale ak-že sa budete riadiť pokynmi, znateľné výsledky uvidíte už za pár dní, spravidla päť. Ak však počas tejto liečby nedosiahnete požadovaný výsledok, nezastavujte v liečbe, kým bradavice nezmiznú.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Ak kupujete banány, pred konzumáciou radšej venujte pozornosť ich vzhľadu. (14. 3. 2021)
 Najlepšia bylinka na bolesti žalúdka, hnačku, artritídu, bolesť v krku a chrípku. (14. 3. 2021)
 Jednoduchý trik na posilnenie zdravia. (7. 3. 2021)
 Nespite príliš dlho. Ranné vstávanie má pozitívny vplyv na viaceré oblasti života (27. 2. 2021)
 Mäta nielen vonia. Prospieva tiež pľúcam aj žalúdku. (20. 2. 2021)
 Môže zvýšenie príjmu vitamínu C pomôcť zastaviť krvácanie z ďasien? Vedci tvrdia, že zubná hygiena nestačí (20. 2. 2021)
 Chcete si užívať dlhého aktívneho života bez zásadných zdravotných komplikácií? Doprajte si oleje! (13. 2. 2021)
 3 triky, ako sa počas niekoľkých sekúnd zbaviť zamrznutého čelného skla! (13. 2. 2021)
 Kokosový olej v domácnosti dokáže malé zázraky! (6. 2. 2021)
 Projekt Populair upozorňuje športovcov, mali by pred svojimi aktivitami zvažovať aj kvalitu ovzdušia (31. 1. 2021)nasledujúci článok >>
Dávate si do kávy cukor? Pozor, môžete si tým spôsobiť tento problém
<< predchádzajúci článok
Bielorusko vyradili z Eurovízie, prihlásilo pieseň s politickým textom