Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. mája 2022

Trussová by Ukrajine viac sprístupnila vybavenie NATO. Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresiiMedzinárodné sankcie voči Rusku by sa mali zrušiť až vtedy, keď všetci ruskí vojaci odídu z Ukrajiny, vyhlásila britská ministerka zahraničných vecí Liz ...Zdieľať
vladimir putin 1 676x451 13.5.2022 (Webnoviny.sk) - Medzinárodné sankcie voči Rusku by sa mali zrušiť až vtedy, keď všetci ruskí vojaci odídu z Ukrajiny, vyhlásila britská ministerka zahraničných vecí Liz Trussová.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konfliktNa stretnutí ministrov zahraničia organizácie G7 v Nemecku šéfka britskej diplomacie uviedla, že ruský prezident Vladimir Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii. Zároveň vyzvala, aby sa Ukrajine viac sprístupnilo vojenské vybavenie Severoatlantickej aliancie.


Šéfovia rezortov diplomacie krajín G7 sa stretnú opäť v piatok a rokovať budú so svojimi partnermi z Ukrajiny a Moldavska. Informuje o tom portál bbc.com.


Zdroj: Webnoviny.sk - Trussová by Ukrajine viac sprístupnila vybavenie NATO. Putin musí čeliť porážke, ktorá zabráni ďalšej agresii © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prezidentka Čaputová telefonovala so Zelenským a prijala jeho pozvanie do Kyjeva
<< predchádzajúci článok
Ministerstvo vnútra nakupuje detektory lži. Budú sa používať v prijímacích procesoch do bezpečnostných zložiek?