Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

26. mája 2020

Turecký boxer sa najprv pokúsil o samovraždu, keď mu to nevyšlo, dobodal svoju priateľku na smrťPartnerská hádka v tureckom meste Muglu na juhozápade krajiny sa skončila tragicky. Boxer Selim Ahmet Kemaloglu kuchynským nožom niekoľkokrát bodol svoju 25-ročnú priateľku Zeynepu Senpinarovú a tá zraneniam ...Zdieľať
gettyimages 1134506530 676x451 26.5.2020  - Partnerská hádka v tureckom meste Muglu na juhozápade krajiny sa skončila tragicky. Boxer Selim Ahmet Kemaloglu kuchynským nožom niekoľkokrát bodol svoju 25-ročnú priateľku Zeynepu Senpinarovú a tá zraneniam podľahla. Údajne ho chcela nechať. O rok starší pästiar sa potom pokúsil o samovraždu, ale nevydarila sa mu.

Priateľku dobodal na smrťPodľa tureckých médií Kemaloglu neskôr sám zavolal záchranku, ale svojej expartnerke už nepomohli. Najmä rany v oblasti hrudníka neboli zlučiteľné so životom.

Podľa Daily Star dvojica spolu bývala v byte počas koronavírusovej krízy a často sa hádala.

Turecké médiá tvrdia, že sa mali rozísť už pred mesiacom, ale Kemaloglu sa chcel naďalej stretávať.

Boxer sa lieči z bodných rán


Boxera a zároveň vraha previezli na jednotku intenzívnej starostlivosti vo Fakultnej nemocnici Univerzity Sitkiho Kocmana, kde ho liečia z bodných rán, ktoré si sám spôsobil.

Oficiálne bol už zatknutý políciou. Tá ho konfrontovala už pred dvoma týždňami, ale vtedy bolo vyšetrovanie voči nemu pozastavené.

Domáce násilie na ženách je v Turecku čoraz väčší problém. Podľa údajov platformy "Chceme zastaviť vraždy na ženách" bolo v minulom roku v krajine polmesiaca zavraždených až 440 žien. Až vo štvrtine prípadov boli vrahmi bývalí partneri.


Zdroj: Webnoviny.sk - Turecký boxer sa najprv pokúsil o samovraždu, keď mu to nevyšlo, dobodal svoju priateľku na smrť © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vyžrebovali semifinále Slovnaft Cupu, Zlaté Moravce dostali najťažšieho súpera
<< predchádzajúci článok
Vo veku 73 rokov zomrel najmladší debutant v histórii Manchestru City

Turecký boxer sa najprv pokúsil o samovraždu, keď mu to nevyšlo, dobodal svoju priateľku na smrť - diskusné fórum čitateľov