Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

28. júla 2020

Twitter zakázal Trumpovmu synovi pridávať príspevky, jeho statusy považoval za dezinformácieSociálna a mikroblogovacia sieť Twitter zakázala najstaršiemu synovi amerického prezidenta Donalda Trumpa na 12 hodín zverejňovať príspevky na svojej ...Zdieľať
twitter_trump_jr_timeout_72650 305acd82de584d2b99dd041c4e05c13b 676x451 28.7.2020  - Sociálna a mikroblogovacia sieť Twitter zakázala najstaršiemu synovi amerického prezidenta Donalda Trumpa na 12 hodín zverejňovať príspevky na svojej platforme. Stalo sa tak po tom, ako Donald Trump Jr. zverejnil video, v ktorom opisovali pozitívne účinky hydroxychlorochínu.


Ten niektorí považujú za preventívne opatrenie voči novému koronavírusu, a to aj napriek lekárskym správam, ktoré naznačujú opak.

Zástancom používania hydroxychlorochínu je aj samotný prezident USA.

Twitter vyhlásil, že príspevok porušil pravidlá týkajúce sa šírenia dezinformácií súvisiacich s koronavírusom a ochorením COVID-19. Prezidentov syn si môže počas 12 hodín prezerať Twitter a posielať priame správy. "Vykonávame opatrenia v súlade s našimi pravidlami," vyhlásili pre BBC predstavitelia Twitteru.


Zdroj: Webnoviny.sk - Twitter zakázal Trumpovmu synovi pridávať príspevky, jeho statusy považoval za dezinformácie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zverejnili mená astronautov, ktorí budú súčasťou misie SpaceX Crew-2
<< predchádzajúci článok
Video: Robo Opatovský pozná Tajný recept na úspešný vzťah

Twitter zakázal Trumpovmu synovi pridávať príspevky, jeho statusy považoval za dezinformácie - diskusné fórum čitateľov